BLOODY REVENGE || 1. Kapitola

26. června 2013 v 19:22 | Lady Rosana |  BLOODY REVENGE

1. Kapitola

AUTOR: LussyNda ŽÁNR: fantasy


Celou dobu jsem se cítila naprosto zmatená, jako bych padala do tmy a nedokázala se na nic orientovat.
Nakonec jsem skončila v naprosté tmě. Křičela jsem chtěla jsem odtamtud pryč, ale nikdo tam nebyl, nikdo mě neslyšel a já jsem pomalu dostávala hrozný strach, ale najednou se všechno změnilo a já začala slyšet hlasy, které pro mě byli skryté.
Nevěděla jsem kdo je to, ale ty hlasy mi byli povědomé.
Začala jsem křičet znovu, ale zdálo se jako by mě neslyšeli.
"Měla se už dávno probudit jak to, že se neprobouzí." Zavrčel hlas.
"Určitě se probudí brzy přísahám." Řekl ženský hlas plný hněvu.
"Jestli si udělala něco špatně tak ti přísahám, že tě zabiju." Zavrčel první hlas.
"Nechápu na co jí potřebujeme. Vystačíme si dobře i bez ní." Zavrčela žena.
"Ty to nechápeš pořad co!!! Ona je naše jediná šance už jsem ti to říkal tolikrát přestaň mě provokovat. Nebo uvidíš. Ukážu ti kde je tvoje místo." Zavrčel hlas muže.
"Jediné o co ti jde je to mít další hračku na hraní. Někoho kdo ti bude plnit tvoje pokyny stejně jako já." Zavrčela na něj. Slyšela jsem ránu a pak jeho hlas.
"Ano samozřejmě. Tak proč mluvíš. Já jsem tě stvořil takže bys měla zavřít pusu a poslouchat mě. Neručím za sebe Marlen.!!!" Vykřikl. "Tohle je poslední varování. Buď mě budeš poslouchat nebo zemřeš. Konec pohádky.!!" Slyšela jsem opět něco dopadnout na zem a pak jsem slyšela kroky a bouchnutí dveřmi.
Nevěděla jsem co se děje, když jsem cítila jak nejspíš ta žena, která předtím mluvila.
"Nechápu co na tobě vidí." Zavrčela a pustila moje vlasy. "Ale můžeš si být jistá, že mě nikdo nedostane z mého místa. Ty nikdy nepůjdeš na místo, které patří mě. Nikdy." Zavrčí a pustí pramen mích vlasů. Dál slyším jak odchází pryč a zavírání dveří.
Sakra co se to děje. Kde to jsem co se to semnou sakra stalo.
Jediné co si pamatuji naposledy je hádka s Lissou, Dimitrijovo odmítnutí a následná hádka s Adrianem.
Můj pláč a žal a nakonec útěk ode dvora, jízda autem, černý stín, který se mihl přes přední sklo mého vozu, les a pak stri… Ano jistě Strigojové.
Můj boj, ale jestli tito dva co byli ještě před chvíli v místnosti semnou byli strigoňové tak to potom by znamenalo???
Panebože ani na to nemůžu myslet. Co když se to opravdu stalo??
Jak bych mohla žít dál jen s představou, že jsem krvelačná bestie???
Najednou jsem se opět ocitla v naprosté tmě, ale tentokrát jsem nic necítila a nikoho neslyšela. Bylo to jako bych byla odstřižená od okolního světa.
Chtěla jsem křičet, ale věděla jsem, že by to stejně bylo k ničemu.
Nejlepší by pro mě bylo se nikdy neprobudit a zůstat takhle ležet. Aspoň bych se nedožila doby, kdy ze mě bude jen bezduché monstrum.
Pomalu jsem se začala smiřovat s myšlenkou, že budu po zbytek života ve tmě a sama, když se to stalo.
Najednou proti mně bylo jakési světlo, které mě vedlo.
A já se po chvíli ocitla v hlavě Lissy.
Docela mě to překvapilo. Je možné, že ještě nejsem mrtvá???
Nejspíš to tak bylo, protože jinak by se mi tohle ani nepovedlo.
Lissa byla ve svém pokoji společně s Christianem a Dimitrijem. Moje srdce najednou začalo bolet a svírat se. Jak ráda bych ho teď měla u sebe, přitulila jsem se k němu a nechala ho ke mně šeptat sladké nesmysli.
Ale to nebylo možné.
Zaměřila jsem se na Lissyny pocity, které mi bušili hlavou a byli zjevně důvodem proč mě Lissa vtáhla k sobě do hlavy.
Byla zmatená a bála se.
Zajímalo by mě co se stalo. Když se podívala na Dimitrije, který měl na tváři ztrápený výraz, ale držel svou masku strážce. Jen já jsem mohla vidět bolest v jeho očích.
"Nemohli se třeba splést?" Zeptal se Christian.
"Ne Hans to řekl jistě. Když jí viděl naposledy, chtěla přeložit někam hodně daleko od dvora, ale Královna už vydala rozkaz, že se má stát Lissinou strážkyní." Řekl Dimitri a podíval se na Lissu, která měla stále větší strach. "Nebyla z toho nadšená a nakonec odešla z jeho kanceláře a Hans říkal, že několik strážců řeklo, že nastoupila do svého auta a odjela z bran a od té doby jí nikdo neviděl." Dodal.
Bylo zvláštní, že Dimitri se o mě tolik staral, když řekl, že už mě nikdy nechtěl vědět a že mě nemiloval.
"Ale proč?" Zeptala se Lissa smutně. "Vždycky jsme to chtěli. Chtěla být mojí strážkyní už od malička tak co se změnilo?" Zeptala se Lissa.
"Já nevím, ale řekla bych, že pořád chce být tvojí strážkyní." Řekl Christian, který Lissu teď objímal.
"Tak proč by utíkala?" Zeptala se a slzy jí tekli po tváři.
"Mám takový pocit, že se potřebuje vyrovnat s faktem, že bude sama." Vydechl Christian. Lissa se na něj podívala, ale jeho pohled se upíral na Dimitrie.
"ale vždyť ona není sama, jsem tu pro ní. Vždycky jsem byla." Vydechla.
Christian se na ní podíval. "Ale tohle je něco co ty jí dát nemůžeš." Podíval se na Dimitrie. "To jí může dát jedině on." Řekl Christian směrem k Dimitrijovi.
"Rose je silná. Zvládne mnohem víc věcí než si myslíš." Vydechl Dimitri se svojí maskou strážce pod kterou se skrývala bolest.
Christian se na něj podíval a odfrkl si. "Má pravd Christiane. Rose je nejsilnější osoba, kterou znám."
Christian se sarkasticky zasmál, čímž si vysloužil zmatené pohledy od obou. "To je právě to. Co kdyby jste se na ní nedívali jako na někoho, kdo všechno zvládne. Kdo se přes všechno dostane mrknutím oka. Viděl jsem jí potom co tě změnili ve strigoje." Řekl a díval se na Dimitrije. "V jejích očích byla bolest a touha tě zachránit. Poté co se vrátila z Ruska, bolest tam byla pořád, ale aspoň měla dojem, že zachránila tvojí duši. Poté tě Lissa přeměnila zpátky na Drampíra, bolest v jejích očí byla pryč, ale jakmile si jí viděl a řekl jsi jí, že jí nechceš vidět ta bolest byla najednou zpátky. Jako by nikdy nezmizela a poté co si jí řekl, že jí nemiluješ…" Christian se odmlčel, podíval se na Lissu a pak zpátky na něj. "Už to nebyla bolest. Tohle bylo daleko víc hluboké. Těmi slovy si zlomil poslední naději, kterou měla." Vydechl.
"Takže je to moje vina?" Zeptal se smíchem. "Samozřejmě. Vím, že je to moje vina. Ublížil jsem jí a chtěl jsem jí chránit." Vydechl.
"Jo to si jí chránil tedy." Zasmál se Christian sarkasticky. "Místo toho, aby jste to všechno zvládli spolu. Jsi jí ještě víc zlomil. Doufám, že si spokojený."
"To je dost Christiane. My víme, že máš pravdu, ale takhle jí nenajdeme. Přece měla to auto nahlášené tak můžeme jí najít podle auta. Určitě si toho auta někdo musí všimnout." Řekla Lissa.
Lissa se podívala na Dimitrije, který měl jeho masku strážce dole a na jeho obličeji byla bolest. Lissa si povzdechla a podívala se na Eddieho, který se díval zmučeně, jako by věděl něco co oni ne.
"Eddie?" Zeptala se Lissa a tím strhla celou pozornost na Eddieho. "Ty víš něco my ne?"
"No…" začal Eddie, ale podíval se mimo.
"Co ?" Zeptal se Dimitri. "Eddie jestli něco víš řekni nám to." Vydechl zoufale.
"když jsem mluvil s Hansem. Řekl, že." Začal Eddie.
"řekl co?" Zeptal se Dimitrii.
"No prý našli Rosino auto." Vydechl Eddie a Lissa měla najednou naději a já cítila jak se usmívá, ale jakmile Eddie promluvil znovu její naděje padla. "Její auto našli asi deset kilometrů ode dvora. V lesích. Stálo na kraji silnice a po Rose nebylo ani stopy." Řekl a podíval se na Lissu. "Jediné co našli byl její kůl od krve, dvě strigojí těla a …" začal, ale v tu ránu zmlkl.
"A co dál?" zeptal se Dimitri zmučeně.
Eddie si povzdechl. "Našli tam spoustu krve." Řekl Eddie, Lissa zajíkla, Christian jí pevně objal a Dimitrij se tvářil zmučeně. "Poslali jsme jí na rozbor, abychom měli jistotu a byla to její krev." Lissyn svět se najednou jakoby zastavil. "Byla to Rosina krev." Vydechl. Lissa vykřikla a slzy se jí valili po tváři. Christian měl v očích slzy a Dimitri…. Dimitri se sesunul po stěně, dal hlavu do dlaní a vykřikl v bolesti a v tu chvíli jsme zase padla do naprosté tmy…
© LussyNda || http://dark-shadows-of-roses.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice Shinshekli Alice Shinshekli | Web | 15. prosince 2013 v 17:11 | Reagovat

Začínalo to takhle? Tuhle povídku jsem už jednou četla a mám pocit, že něco chybí. A taky jsem nenašla 3. kapitolu :-( Nenaatala nějaká chyba při stěhování?

2 jess jess | 23. března 2014 v 21:48 | Reagovat

ahoj vsimla jsem si,ze chybi prolog ,tak sem hazim odkaz ze stary stránky, kde si mela prolog :-)

http://the-sign-of-fate.blog.cz/1301/prolog-bloody-revenge

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama