BLOODY REVENGE || 3. Kapitola

26. června 2013 v 19:24 | Lady Rosana

3. Kapitola: Útěk nebo únos?

AUTOR: LussyNda ŽÁNR: Romantika


Nevím co to bylo, ale jakmile mi řekl své jméno, celý můj svět se začal točit a já zvracela veškerou krev co jsem do sebe dostala.
Musím říct, že Ivan vypadal velmi znepokojeně když mě viděl.
Nejdřív vypadal strach, ale pak usoudil, že to nejspíš bude jen počáteční reakce na krev a na mojí přeměnu, která ještě nebyla plně dokončena.
Zajímalo by mě co tedy jsem, když ještě nejsem strigoj. Existuje něco mezi tím???
Ptala jsem se sama sebe.
Samozřejmě, že jsem to nevěděla a jak bych taky mohla tohle bylo něco co jsem nedokázala ovládat. Něco k čemu jsem byla násilně přinucena.
Najednou se můj život obrátil vzhůru nohama a já si na to prostě musela zvyknout ať se mi to líbilo nebo ne. Jiná cesta prostě nebyla.
Teprve teď mi docházelo jak jsem byla hloupá, když jsem odmítla aby mě Dimitri změnil. Kdybych nebyla blbá teď bych seděla zabalená v jeho studených, silných rukou nebo by jsme byli společně na lovu nebo budovali naší strigojí alianci a místo toho???
Tady ležím a zvracím, krev.
Fakt nenávidím svůj život.
Nejednou se, ale z ničeho nic ocitnu opět v Lissyně hlavně. No sakra proč prostě nemůžu být v klidu. Když jsem si libovala v krvi, začala jsem zvracet a teď ještě musím poslouchat kecy mých stupidních kamarádů a nářky sobecké a ukňučené princezničky Dragomírové. Opravdu může být můj život ještě horší???
Lissa seděla na posteli a zády se opírala o zeď. Nic nedělala jen tupě zírala do zdi a jinak nic. Bylo to zvláštní vidět Lissu v tomhle stavu.
Slyšela jsem jak se otevírají dveře a dovnitř vstoupili dvě osoby.
Slyšela jsem povzdech Christiana, který se objevil v Lissyně vidění.
"No tak zlato musíš něco sníst." Řekl jí a ukázal na tác s jídlem, který přinesl sebou. Lissa neudělala nic jen stále tupě zírala do stěny. Christian si znovu povzdechl. "Takhle to dál nejde." Věnoval pohled druhému člověku v místnosti.
"Já vím, a co máme asi tak dělat. Od té doby co jsme jim to řekli oba jen sedí a koukají do zdi." Vydechl hlas Eddieho.
Lissyn pohled se najednou zaměřil na osobu sedící na zemi u zdi. Dimitri. Můj Dimitri vypadal naprosto v bolesti. Seděl tam a jeho oči zářili prázdnotou a jeho oči byli opuchlé od pláče, jeho ruce byli sepnuté v pěsti a jeho klouby krváceli.
Christian si znovu povzdechl. "No tak Lisso. Jen trošičku. Rose by nechtěla aby si se trápila chtěla by aby jste byla silná. Vy oba." Vydechl christian. Lissa se na něj otočila a její mysl najednou plála hněvem.
V rychlím pohybem hodila zásobník na druhé straně místnosti.
Wau Lissa má bod.
"Co na tom záleží co Rose chtěla teď!!!!" vykřikla na Christiana. "Je mrtvá Christiane!!! Slyšíš mě mrtvá. Nic vůbec nic to nemůže změnit." Vyštěkla po něm a začala zase plakat.
Zatracená princeznička musí pořad jen a jen brečet nad tím jak je k ní život nespravedlivý.
"Já vím Lisso, já vím, ale nemůžeš takhle dál fungovat a ty to víš. Takhle dál se z toho zblázníš." Vydechl Christian a chtěl jí pohladit po tváři, ale ona se odtáhla a zamračila se na něj.
"A co na tom záleží. Rose je pryč. Pryč!!! Jediná osoba, která mě opravdu znala. Moje sestra. Moje přítelkyně je pryč. Jsem sama. Sama!!! Nikdy se nedozví jak moc je mi líto všechno co jsem udělala. Jak moc lituji rozhodnutí, které jsem udělala." Začala znovu vzlykat a Christian jí objal znovu. "Je to moje vina, že je mrtvá. To kvůli mně. Já jí odstrčila. A ona mě vždycky jen chránila. Dělala všechno pro mě. Byla jsem sobecká, když jsem žárlila na její lásku k Dimitrijovi, ale ona ho milovala víc než mě a to mě děsilo." Vydechla Lissa mezi vzlyky.
"To nemůžeš říct. Rose vás milovala oba. Každého jinak, ale každého stejně. Tys byla její sestra, kamarádka, byli jste spojené poutem a on byl láska jejího života, její spřízněná duše. Jsou to odlišné lásky, ale obě stejně silné." Vydechl jí Christian do vlasů. Lissyn pohled se zaměřil na Dimitrie, který je teď sledoval se slzami v očích.
"Já vím, ale stejně je to moje vina. A teď už se to nikdy nedozví." Vydechla a znovu vykřikla do Christianovi košile.
Zatraceně ať už mě někdo dostane z její hlavy tohle je k nevydržení!!! Vykřikla jsem v duchu. Vážně vždyť už nejsem Drampír. Pouto se mělo přetrhnout tak zatraceně, kdy se to stane. Nechci už být v její hlavě.!!!

"Mají pravdu." Ozval se Dimitrijův zmučený hlas. Lissa se na něj v šoku podívala. "Rose by nechtěla, abychom byli v tomhle stavu. Chtěl aby nás silné. Chtěla, abychom bojovali dál, za co ona věřila že je správné." Vydechl a podíval se na ní.
"Já vím, že je to po oba těžké." Vydechl Eddie. "Ale Rose by si to přála. Je to jediné co můžete udělat, aby Rose odpočívala v klidu. A byla šťastná tam, kde je." Vydechl a z očí mu spadlo pár slz.
"Moment." Vydechl Dimitri a postavil se. "Řekl si, že strážci našli její krev, ale ne tělo ne??" Zeptal se ho. Lissa se podívala po Eddiem a ten jen přikývl. "To znamená, že může být živá, Lissa by cítila pokud by umírala. Cítila by, že se pouto láme, ale to se nestalo ne?" Zeptal se Lissy Dimitri s nadějí.
"Ne nestalo. Nic takového jsem necítila." Řekla a ona najednou začala cítit naději. Naději, že bych mohla být živá. A ona by napravila všechny chyby, které mi kdy udělala.
"Ano, ale to by taky mohlo znamenat, že jí nechtěli zabít. A že se nenašlo tělo mohlo by to taky znamenat, že jí chtěli změnit, to vás nenapadlo, že teď někde může vraždit lidi?" Zeptal se jich Eddie.
Trefa Castlie. Zavrněla jsem v její hlavě. Jak ráda bych si dala takového SOUDRUHA NA ČESNEKU.
"Ano to je pravda, ale taky by to mohlo znamenat, že je živá, kdyby byla strigoj věděli by jsme to." Řekl Dimitri.
"Jak?" Zeptal se ho Christian.
"Lissa jí cítí. Jakmile by Rose umírala, Lissa by cítila bolest a jak se pouto od ní odtrhává, a stejně tak kdyby byla změněná. Pouto by se zlomilo." Řekl Dimitri. "Ale jak řekla Lissa nic takového necítila, takže může být ještě živá. A to je čas na nás abychom jí našli." Vydechl Dimitri.
"O můj bože." Vydechla Lissa. "Co když je někde zraněná a potřebuje naší pomoct. Musíme něco udělat." Vydechla Lissa zoufale.
Zatraceně co kdyby jí někdo už konečně praštil do hlavy, aby přestala kňourat, začíná mi pěkně, ale pěkně lézt na nervy.
"Ano to ano, ale…" začal Christian, ale Lissa ho přerušila výkřikem.
"O můj bože!!!" vykřikla a podívala se na všechny v místnosti.
"Co se děje?" zeptal se Christian a všichni čekali co řekne. Zatraceně proč na sebe tahle arogantní mrcha musí brát veškerou pozornost.
"Já…Já.." vydechla a podívala se od očí Dimitrie. "Já jí cítím." Vydechla a Dimitri se na ní podíval šokovaně. "Cítím ji v mé hlavě a zdá se naštvaná." Vydechla a v ten moment všechno šlo do černa nevěděla jsem jestli jsem do tmy padla já nebo ona, ale nějak mě to netrápilo.
V tuhle chvíli jsem byla ráda, že jsem konečně z její hlavy pryč.
© LussyNda || http://dark-shadows-of-roses.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natali Natali | 1. listopadu 2014 v 9:44 | Reagovat

Soudruha na česneku! OMG! =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama