BLOODY REVENGE || 9. Kapitola

26. června 2013 v 19:36 | Lady Rosana |  BLOODY REVENGE

9. Kapitola

AUTOR: LussyNda ŽÁNR: fantasy

Ivan chytl mojí ruku a společně jsme vstoupili zpátky do klubu plného tančících lidí.
Nemohla jsem se dočkat, až opět potopím své tesáky do něčího krku a budu sát tu blahodárnou tekutinu.
Usmála jsem se a skousla spodní ret. Ivan se vedle mě zasmál, chytnul mě za ruku a vedl mě k baru. No jo holt, i když jsem měla chuť na krev, měla jsem hroznou potřebu pít.
Nevím, jestli to s tím souviselo, ale množství krve a alkoholu mi znělo vážně hodně dobře.
Jakmile jsme se dostali k baru Ivan houknul na barmana a ten nám podal dva panáky a láhev ruské vodky.
Usmála jsem se a kopla do sebe panáka té blahodárné tekutiny.
Zasténala jsem chutí. Kopla jsem do sebe další dva panáky. Obrátila jsem se od baru a rozhlédla se kolem dokola.
Můj pohled padl na skupinku mladíků, kteří si mě se zájmem prohlíželi. Opřela jsem se zády o bar, skousla jsem si spodní ret a vyrazila k nim.
Když už se mám pobavit tak pořádně.
Šla jsem směrem k nim. Na tvářích se jim rozlil úsměv a netrvalo dlouho a byla jsem na parketu mezi dvěma dost sexy chlapy. Cítila jsem se jako v nebi. Cítila jsem jak jim krev pulzuje v žilách a tep jejich srdce.
Usmála jsem se a přivinula se k tomu prvnímu. Tancovala jsem proti němu takovým způsobem, že by mě za to nejspíš zavřeli, ale bylo mě to fuk. Asi po dalších několika minutách jsem se naklonila k němu a políbila ho.
Přivinul si mě k sobě a začal mě líbat, než jsem se od něj odpoutala, sjela k jeho krku a ponořila mu své dlouhé tesáky do krku.
Cítila jsem jak se napjal, ale zároveň zasténal. Usmála jsem se a sála jeho krev. Cítila jsem jak ten druhý muž mě líbá po krku. Usmála jsem se. Odpoutala jsem se od krku prvního podívala jsem se mu do očí a donutila ho odejit.
Otočila jsem se k druhému a nechala se unášet hudbou, chtíčem a krví.
Nakonec jsem, ale stejně znovu zaryla své tesáky i do jeho krku. Zasténal společně semnou. Nemohla jsem se nabažit. Bylo to jako závislost. Čím víc jsem pila tím víc jsem chtěla pořád víc a víc.
Nevěděla jsem, kde je Ivan a ostatní, ale bylo mi to jedno. Jediné co v mém životě existovalo byla krev, která protékala v žilách lidí tančících kolem a já jsem jí potřebovala.
Konečně jsem do sebe dostala poslední kapku krve muže, kterého jsem objímala. Pustila jsem ho a on spadl na zem jako hadrová panenka.
Usmála jsem se a pohybovala jsem se dál do rytmu hudby.
Bylo to úžasné nechat se unášet krví.
Zmítala jsem se do rytmu oproti dalšímu muži, který pevně svíral mé boky. Hudba hlasitě řvala, všude kolem plápolali světla různých barev, vzduch se mísil s vůní potu a krve.
Bylo to úžasné. Muž, ke kterému jsem byla zády přitisknutá mě začal líbat na krk.
Usmála jsem a dál jsem se proti němu svíjela v tanečních relacích.
Kousek ode mě jsem zahlédla Ivana pít z nějaké ženy. Usmála jsem se. Zahlédl můj pohled, vysál poslední krev. Několik kapiček mu steklo po bradě a usmál se.
V tu samou chvíli sem cítila muže škádlit můj krk s jeho zuby. Usmála jsem se, v rychlosti jsem se otočila a zakousla jsem se mu do krku.
Vydral trochu výkřik, ale pak zasténal. Nebrala jsem to tentokrát pomalu, ale sála jsem jeho krev tvrdě a rychle.
Brzy jsem cítila chladné ruce na mém pasu. Dopila jsem poslední kapku, pustila muže a své tělo sem otočila směrem k Ivanovi.

Usmál se a začali jsem se proti sobě svíjet v hudbě. Oba jsme už byli pěkně vysoko v rauši krve.
Mé šaty, které měli krásně modrou barvu byli nyní potřísněné krví nevinných lidí. I když sem věděla, že je to špatné bylo mi to jedno.
Krev byla nyní mojí podstatou a já chtěla víc. Mnohem víc.
Ivan začal svými zuby škádlit můj krk a já zasténala. Líbilo se mi co děla a chtěla jsem aby s tím pokračoval.
Podíval se na mě a jeho oči ztmavli. Usmála jsem se, přitiskla své rty na jeho a oba jsme se začali zuřivě líbat.

Nevnímala jsem co se kolem nás děje jen to, že jsme se najednou v mžiku ocitli znovu v jeho domě a on mě mačkal zády o stěnu.
Usmála jsem se, chytla jsem ho za vlasy a převrátila nás. V rychlosti jsem roztrhla jeho košili na dvě poloviny a začala ho znovu zuřivě líbat.
Znovu nás převrátil a přitiskl mě silně ke stěně.
Usmála jsem se, Zvedl mě a já omotala nohy kolem jeho pasu.
Svou strigojí rychlostí vyběhl schody do mého pokoje a hodil mě na postel.
přirazil mě k madraci a začal mě líbat a rukama mi mačkal prsa. Z ničeho nic mě přestal líbat a svými tesáky se mi zaryl do krku a sál zuřivě mojí krev.

Zasténala jsem rozkoší a on si mě k sobě víc přimáčkl. Bylo to neuvěřitelné co může vyvolat jeho kousnutí.
Přestal pít, podíval se mi do očí. Z jeho zubů a pusy odkapávala moje krev, usmála jsem se a převrátila ho na záda. Pokud on mohl takhle zlobivě si semnou hrát já to mohla dělat taky, začala jsem ho líbat na rty a pak jsem začala sjíždět na krk, kde jsem ho jemně poškrábala svými tesáky.

Usmála jsem se když zasténal a zároveň jsem cítila jak jeho džíny začínají být pevné. Usmála jsem a sjela jsem jazykem k jeho hrudi kde jsem ho začala líbat, škrábat zuby. Zasténal, v rychlosti mě přetočil pod sebe sundal kalhoty.
Usmála jsem se, znovu ho přirazila k posteli, sedla jsem si na něj a zaryla jeho tesáky do krku a sála jeho krev. Jeho ruce šli do mých boků a cítila jsem jak se chce pohřbít v mém těle a ve stejnou dobu.

"… Roza ..."

Slyšela jsem hlas muže ve své hlavě, kterého jsem milovala za svůj život víc než svůj vlastní život.

"NE!" vykřikla jsem, dostala jsem se až na druhou stranu místnosti a ve stejnou dobu jsem opět začala zvracet krev...
© LussyNda || http://dark-shadows-of-roses.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama