ROYAL BLOOD || 17. Kapitola: Návrh

26. června 2013 v 17:51 | Lady Rosana |  ROYAL BLOOD

17. Kapitola: Návrh

AUTOR: LussyNda ŽÁNR: Romantika

DIMITRI POV:

Dívám se na Christiana, jak s Lissou opouští můj pokoj.
Mám sto chutí Vasilissu chytit pod krkem a zaškrtit jí. Jak si tohle vůbec může dovolit. Vztáhnout ruku na ženu, která je pro mě cennější než můj vlastní život.
Já jsem opravdu řekl, že je pro mě cenná???
Ve skutečnosti je. V poslední době se mi její přítomnost líbí čím dál tím víc. Nevím jestli je to láska nebo co, ale vím, že mi na ní záleží a že nechci aby se jí něco stalo.
Podívám se na Ivana, který vstane.
"Dojdi do kuchyně pro něco k jídlu prosím." řeknu a sednu si na jeho místo vedle Rose. Ivan kývne a odchází z místnosti.
Vezmu mokry hadr a pomalu otírám krev z Rosina hrdla.
Ona zvedne bradu a podívá se na mě. "Všechno vám jen zkazím." vydechne.
"Ale ne. Nic si nezkazila moje princezna." Vydechnu a obvážu jí ránu na hrdlu.
"Ale ano zkazila. Zničila jsem vám váš život." Skloní pohled a dívá se na svoje ruce, které se jí třesou.
Vzdychnu, chytnu jí za ruce a druhou rukou jí zvednu bradu tak aby se mi dívala do očí.
"Roza." vydechnu její jméno v Ruštině. "Nic si nezkazila. Ty přece nemůžeš za to, že Vasilissa se stala v těchto dnech šílenou a nedokáže pochopit, že tu pro ní není už místo." vydechnu a dívám se jí do očí, které se jí plní slzami.
"Ale..." vydechne přiškrceným hlasem, ale spíš to vyzní jako vzlyk. "Pro mě tu taky přece není místo." řekne a uhne pohledem.
"To není pravda." vydechnu. "Tohle je místo kde máš být." řeknu a přivinu si jí k sobě. "Tady je to váš domov. Princezna." Řeknu a políbím jí do vlasů.
Rose zvedne hlavu a podívá se mi do oči. Usměju se a pohledím jí po vlasech. Je krásná, i když pláče je krásná.
Ani jsem si to neuvědomil, ale začal jsem se k ní naklánět. Uvědomil jsem si to až když se naše rty o sebe lehce otřeli. Podívám se jí do očí, usměju se zářivým úsměvem a znovu jí tentokrát už opravdu políbím. Docela mě překvapí, že mi polibek začne vracet.
No ale wau… prohloubím polibek a jazykem přejedu po jejích rtech. Roza lehce pootevře ústa a tím mi dává lepší přístup pro mnohem vášnivější a procítěnější polibek.
Přitisknu ji k sobě. Jednu ruku mám na jejím pase a druhou zamotanou v jejich vlasech. Líbám a cítím její prsty lehce tahají moje vlasy. Slyším její sténání do polibku.
Usměju se na její reakci. Líbám jí a jemně jí skousnu spodní ret… opustím její rty a pomalu jí líbám po krku až po její klíční kosti.
Zasténá a já přejedu rukou od pasu k přes její ňadra až do vlasů…
Znovu se k ní nakloním a políbím jí, když v tu chvíli se rozrazí dveře a já trochu zavrčím.
"Sakra co se to tady děje!" Zakřičí můj otec.
Vstanu a podívám se na něj. "Otče." Vydechnu.
"Můžeš mi laskavě vysvětlit proč Vasilissa ječí jak protržená po celém paláci a přísahá ti smrt i nějaké couře." Vykřikne znovu otec.
Skousnu si spodní ret a koutkem oka se podívám na Rozu a pak na otce.
Sakra zakleju v duchu. Při všem co se stalo jsem mu zapomněl sdělit, že jsem si našel novou komornou no komornou…. Spíš to měla být moje osobní hračka na hraní, ale zatím to vypadá, že jí brzo požádám o ruku.
"Otče já…" Začnu, ale můj otec mě přeruší ostrým hlasem.
"Dimitri co tu děla ona?" Zeptá se mě a dívá se na Rozu. Podívám se na Rose a pak na otce. Chci něco říct, ale on mě přeruší. "Vysvětli mě co dělá v našem paláci a hlavně v tvém pokoji nejhledanější turecká princezna!!!" vykřikne po mě a je skoro červený vzteky.
"No já…" Začnu a podívám se na Rose, která jen přikývne. "No totiž potkali jsme jí s Ivanem na jednom z našich výlet a já jí nabídl pomoc a že jí schovám." Přiznám.
"Schováš!" vykřikne. "Ve svých komnatách a v oblečení pro služku!!! Jak originální řešení." Vydechne a zadívá se na Rose. "Špatná volba můj syn. Protože to co si udělal je špatné. Uvědomuješ si, že tvoje jednání jestli to zjistí turecký král může vyprovokovat i válku, za to že si vzal do své postele před svatbou tureckou princeznu!!!" vykřikne. Podívám se na Rose, která se začervená.
"Otec, ale já nikoho do své postele nevzal. Jen jsem jí nabídl přístřeší a pomoc to je všechno." Vydechnu a začínám být frustrovaný. Copak mě nedokáže pochopit sakra!!!
"Dimitriji uvědomuješ si že se máš za necelé 4 měsíce stát králem?? Tohle prostě nejde. Dlouho jsem toleroval tvoje zlozvyky a to všechno, ale s tím je teď konec. Tímhle si překročil čáru. Od teď bude všechno jinak a ona se vrátí zpátky do své rodné země tam kam patří a má být. A to je konečná." Řekne a otočí se k odchodu.
Podívám se na Rose, které teď tečou slzy po tváři. Sakra co mám dělat???
Mám poslechnout svého otce nebo hlas svého srdce. Už dávno jsem řekl, že jí miluju a teď to platí dvojnásobek.
Ano miluju jí. Miluju Rosemarii Syaru Mazura, Princeznu turecké země.
A to byla doba kdy jsem se rozhodl. Je mi jedno co to všechno bude stát. pokud bude Rose semnou bude to stát za to. A já chci aby byla semnou. Na ničem jiném mi už nezáleží.
"Co když si jí vezmu…." Vydechnu hlasitě, aby mě otec dost dobře slyšel. Je mi jedno co si bude myslet. Rose se na mě podívá v šoku. Chápu jí. Tohle téma už tu nakousl Ivan, ale teprve teď jsem ho řekl nahlas před mým otcem.
"Co?" vydechne můj otec v naprostém šoku… jo to bude zajímavé…
© LussyNda || http://dark-shadows-of-roses.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama