ROYAL BLOOD || 4. Kapitola: Překvapení v podobě krásné ženy

26. června 2013 v 17:33 | Lady Rosana |  ROYAL BLOOD
4 kapitola - překvapení v podobě krásné ženy.Už od rána mam dobrou náladu. Docela se těším na místo kam s Ivanem jedeme. Možná to bude jen ztráta času, ale bude to zase něco nového. Obléknu se a vyrazím směrem ke kočáru, kde už netrpělivě čeká Ivan. "Tak co připraveny Ivane?" zeptám se.
"Dimko no konečně, tobě to taky trvá. Jistě že se těším vaše veličenstvo." řekne na těšeně a už mi otevírá dveře od kočáru . Nasedneme na proti sobě a já pokynu rukou z okna aby jsme vyjeli. "Takže už víš co se stalo Adrianovi?" zeptá se mě Ivan ze smíchem.
Podívám se na něj nechápavě. "Co by se mu mělo stát?" Zeptám se.
"Víš Dimko pořád se divím. Ty budoucí král a vždy všechno zjistíš jako poslední." Rozesměje se a podívá se na mě. "Ale Adrianovi utekla nevěsta." Směje se až mu vyhrkly od smíchu i slzy.
"hahaha." řeknu a obrátím oči v sloup, ale pak se na něj podívám protože mi dojde co řekl. "Co? co to povídáš?" zeptám se.
"Jak říkám Turecká princezna radši utekla než aby se sním vdala. Hledá ji snad celé království. A Turecký král musel odložit svatbu dokud se princezna nenajde." odpoví a zamyšleně se podívá z výklenku kočáru.
"Jak mohla nejlépe střežena princezna Evropy jen tak utéct bez povšimnutí a navíc když je podle všech tak krásna někdo by si ji musel všimnout." uvažuju
"Hele já ti říkal, že ta princezna dokáže z kolik v boji i může tak čemu se divíš. Tohle je úplně jiná princezna než my známe. Tahle je pěkná dračice si myslím." řekne a tlumeně se zasměje. A pak zvážní. "Jen mě mrzí, že kdybych ji potkal tak bych ji nepoznal , protože nevím jak vypadá."
"Jo to je opravdu škoda." souhlasím, ale pak o něčem zauvažuju. "Hele není náhodou jeden z jejích bratrů Mason Mazur? Nejlepší přítel Nickolaje. Tvého bratra?" Zeptám se Ivana.
"Myslím, že ano, ale je to problém Nickolaje jsem neviděl dobré dva roky. Proč se ptáš?"
"No já jen, že vím že se říká že Mazurové mají od pradávná tyto znaky Tmavé husté vlasy, hluboké čokoládové oči a jakési zvláštní mateřské znamínko ve tvaru hvězdy." řekl jsem a Ivan se na mě dívá vytřeštěnýma očima. "Hele nekoukej na mě tak prostě jsem to slyšel.
"No tak teď asi budu šmírovat všechna pěkná děvčata." řekne ze smíchem. a zadívá se ven. "Už tam budeme." řekne ."Tak řekni bratře Jaký typ sexuální hračky si tentokrát dovezeš. Minule to byla Vassilisa blondýnka.? " zadívá se na mě s očekáváním
Pokrčím rameny. "Já nevím. Radši bych něco jiného víc zvláštního. Ale hlavně něco aby se moc rychle neokoukala. Vasilissa je krásna o tom žádna ale není to na dlouho ..."
"Počkej až si novou hračku dovezeš domu Lissa ti vyškrábe oči ze spaní." řekne Ivan a přitom se kočár zastaví."jsme na místě." nedočkavě si poposedne Ivan. a Skoro vyletí z kočáru když kočí otevře dveře.
"Hrozná sranda." řeknu a obrátím oči. Když se podívám na dům, který vypadá jako spíš sídlo něco se mi tu nelíbí ale radši mlčím. .Vystoupím z kočáru a jdu za Ivanem. "Jseš si jistý že je to dobry nápad?" Zeptám se ho a jdeme ke dveře
"Jasně, ale dokud nezjistíme co se tu nachází za poklad tak do té doby neodejdu." odpoví a zastaví se před kovovými dveřmi. před kterýma stojí sluha. "Pánové" řekne a ukloní se. "Pan Stan Alto vás očekává."
Vzdychnu obrátím oči v sloup a jdeme dovnitř. Podívám se na muže který sedí za stolem. "Přeji příjemný den pánové. Vaše výsosti." Pokyne mi.
"Pane Alto." řeknu.
"Co vás ke mě přivádí panové." řekne Alto.
"Slyšel jsem, že máte to nejlepší pro může." řeknu a čekám co mi odpoví.
"Zajisté výsosti, následujte mě" řekne
Podívám se na Ivana. "Přestává se mi to líbit." řeknu a následuju Stana.
"Klid Dimko." řekne jen a následujeme Stana dlouhou chodbou která vede snad do samých pekel. Začínám se potit nervozitou. Po dlouhé cestě se konečně zastavujeme u velkých dřevěných vrat,Stan se na nás otočí.
"Prosím pojde dovnitř." řekne a otevře dveře. Vstoupíme do kulaté místnosti. kde jsou připravené 4 židle a před nimi stojí menší pódium.
Podívám se nechápavě na Stana. "To má byt co?" zeptám se.
Podívá se na mě nechápavě. "Ty jsi ještě nikdy neviděl předváděcí molo pro dívky které nám tu ukáže?"zeptá se mě.
"No popravdě ne." řekl jsem. "Vždycky jsem řekl svůj požadavek a většinou mi nějakou přivedli." řekl jsem po popravdě.
"Tady to bude na stejný způsob jediným, je že si tady vybereš sám." řekne Ivan
"pánové můžeme začít?"zeptá se nás Alto a zadívá se na mě.
Podívám se na Ivana a kývnu na Alta. Nakloním se k Ivanovi. "Ne že bych teď se styděl za to co děláme, ale v normálnim obchode to má aspoň úroveň ale tohle připadá mi to jako trh." řekl jsem a sedl si.
Podívám se na Alta, který dvakrát tleskne k němu přistoupí zavalitý muž." Přived tě otrokyně nižší třídy." rozkáže otočí hlavu na mě. "Pánové začneme od spodu" řekne jed. na přední můstek přede mnou se postaví 10 žen.
Podívám se na Ivana a vzdychnu. "Myslím, že moje požadavky jsou vyšší." řekl jsem. Takhle to pokračuje dal a dal následující hodinu a já už jsem docela unaveny. To byl nápad Ivana poslouchat. Podívám se na Alta. "Je mi líto, ale zjevně nebudete mít to co hledám."
Zadívá se na mě a pak si vzpomene.
"Výsosti ještě tady mám poslední . Tyhle dívky jsou přímo elita, ale taky nejdražší" třikrát tleskne aby přišli dívky
Podívám se na Ivana. "Nepřijde mi to nějak zvláštní." Podívám se na Alta. "Podívejte se já potřebuju najít něco co se hned neokouká a nejlépe nějakou exotickou krásku ." řeknu a podívám se na Alta kterému zajiskří v očích.
"Jistě." řekne a zadívá se na přicházející dívky. Všechny si prohlédnu a málem mi spadne brada až na zem."Co říkáte na tyhle?"zeptá se.
Podívám se na první která má platinově blond vlasy a hodně světlou plet, je hodně podobná Vasillise to by nešlo. Otočím hlavu a sklouznu po těle dívky s červenými vlasy. Není špatná, ale také není to co hledám. Takhle to jde dal až můj pohled spočine na poslední dívce.
Vstanu ze svého sedadla a jdu k ní blíž. Pozorně si jí prohlížím. Má tmavě hnědé skoro až černé kudrnaté vlasy které jí spadají až pod zadek a točí se jí v kadeřích. Její oči jsou jako hrnek plný čokolády, ve kterém by se každý rad utopil, ale zároveň jsou plné divokosti a skrývaného strachu. Skousnu si spodní ret a podívám se na Stana, usměju se. "Myslím že jsem si vybral." podívám se na Ivana.
"Výborně pane. Vybral jste si velice dobře tahle je ze všech nejlepší." Usměje se Stan. "Má vybrané chování., ale prosím opatrně je trochu divoká. A nenechá na sebe jen tak sáhnout když není svázaná." řekne Alto.
Zasměju se. "Nebojte se myslím ze si dokážu poradit. Jméno?" zeptám se ho.
"Pane, neřekla nám jméno.Vůbec s námi nechce mluvit. Proto jí říkáme. Rosárie." odpoví a pokloní se. "Odved slečnu a připravte ji na cestu." řekne muži, co dovedl dívky. Otočí se na mě a Ivana ukáže rukou, abychom ho následovali. "Prosím pojďte, půjdeme zatím vyřídit formality." ano formality jsou v překladu zaplatit velkou sumu peněz.
"Ale jistě." řeknu a následuju Stana. Musím teda říci, že si za kvalitu účtuje tedy hodně nad rámec, ale co jestli bude taková jaká si myslím tak jsem ochotny dat cokoliv. Zaplatím mu a jdu čekat ven s Ivanem. Podívám se na něj a on se tváří zamyšleně. "Děje se něco?"
"Ale mám jen takové tušení jako bych ji odněkud znal." řekne zamyšleně a pak to odmávne rukou. A přátelsky mě poplácá po rameni."Ale chlape závidím ti. Bude nejhezčí z celého tvého království." řekne a já musím souhlasně přikývnout."No počkej až se to dozví Lissa:" uchechtne se té zmínce znovu.
Protočím oči v sloup. "Jo to bude zajímavé, ale tak stejně tam dlouho nebude. Domluvím se s Chrisitanem rad si ji převezme. Moc dobře vím jak se na sebe koukají"
"Ale máš pravdu." uchechtnu se. "S fleku by předčila každou královskou princeznu aspoň krásou."
"Myslím, že ano. Budeš si jí muset hlídat, aby ti ji tvoje obdivovatelky nezabili. dobře víš že od Lissy i ty ostatní prahnout po tvé moci. A budou se jí chtít zbavit." řekne a já mu musím dát za pravdu. Otočím se a vidím jak vychází, v doprovodu může je překrásná, ruce má stále zavázané.
"Pane "osloví mě muž." Radši ji nerozvazujte, dokud nepřijedete do zámku. Je trochu divoká." řekne a já se na něho zadívám. Má trochu fialové oko a par podlitin.
"Myslím, že sám dobře vím, co mam dělat a co ne. Tak pokud bych mohl požádat. Ty provazy." řeknu a zadívám se na ní. Má na sobě krásné červené šaty ( http://www.eshop-rychle.cz/fotky10342/fotos/_vyr_3251513.jpg ). Vlasy stále rozpuštěné a schované pod kápí pláště. Sleduje zřetelně každý pohyb. Muž se na mě zadívá s nejistotou. "Bude to nebo chcete mít i to druhé oko fialové?" zeptám se ho.
"Jistě veličenstvo." řekne a dívka sebou nepatrně trhne při tom oslovení.Není jako ostatní , které klopí zrak, tahle se mi divá ze vzdorem přímo do očí. Po ušklíbnu se. Sluha mezitím rozvazuje její provazy otočím hlavou na Ivana.
Ivan jen pokrčí rameny. Otočím hlavu znovu k ní a sjíždím jí zkoumavým pohledem a ona se na mě dívá vzdorovitě a trochu s bolestí v očích, ale je toho tam jen nepatrně. "Půjdeme? nebo tu chceš stát ?" řeknu jí.
Odfrkne a jde směrem ke kočáru. Její chůze je ladná až moc na obyčejnou služku nebo otrokyni. Přestanu nad tím přemýšlet a vydám se za ní a Ivanem do kočáru. Když usedneme kouknu na Ivana.
"A ty sis nevybral,"zeptám se ho.
"Ale jo vybral, ale někdo mi ji fouknul přímo před nosem." řekne ze smíchem a jemně pohladí Rosarii po tváři. Ta se na něho hnusně zašklebí a ruku mu odhodí stranou.Já se tomu jed usměju. Myslím, že tohle bude zábavná cesta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama