SHACKLED FATE || 12. Kapitola: Návrat ke dvoru

26. června 2013 v 20:15 | Lady Rosana |  Shackled Fate

12. Kapitola: Návrat ke dvoru

AUTOR: LussyNda ŽÁNR: fantasy


ROSE POV:

Náš život se vrátil do starých kolejí. Měla jsem konečně to co jsem chtěla. Lissyno přátelství a Dimitrijovu lásku, jedné co mi ještě chybělo ke štěstí, byl strážcovský titul a dostat Lissu jako svého moroje, ale Lissa říkala, že to je jen formalita.
Chtěli jsme to mít rychle za sebou a tak jsme se rozhodli odjet ke dvoru dřív, než původně bylo plánované. Lissa říkala, že to vyřídíme a když budu chtít můžeme se sem vrátit, nebo vyrazit všichni na pořádně dlouhou dovolenou. Představa někde u sluníčka se mi hodně zamlouvala, ale vrátit se ke dvoru, bylo něco jiného. Měla jsem strach se tam ukázat. U dvora byli všechny mé špatné vzpomínky.
To co se stalo s Dimitrijem v kostele a pak je tu ta věc s Adrianem. Nikdy jsem o tom s nikým nemluvila, vlastně jsem se bála na to myslet. Já sama jsem nechápala, co to do Adriana vjelo. Ano, byl naštvaný, ale to přece neznamenalo, aby se ke mně takhle zachoval. Vím, že jsem mu ublížila,když jsem se snažila dostat k Dimitrijovi, ale on přece jeden z jediných mě musel chápat. Věděl, co k Dimitrijovi cítím a vždycky mohl vycouvat, ale on nechtěl. Řekl, že si vybojuje mojí lásku a úctu a pak najednou ve vteřině se ke mně obrátí zády a nadává mi do krvavých kurev. Tohle nebyl Adrian, kterého jsem znala.
Vlastně jsem Adriana hodně dlouho neviděla. Nenavštěvoval mé sny a já za to byla vděčná, nevím co bych udělala, kdyby se ukázal. Ještě pořád jsem měla před očima to co se stalo a kvůli čemu jsem taky odešla.
Mé myšlenky, byli přerušeny, když jsem cítila dvě teplé ruce, které mě objali kolem pasu. Usmála jsem se, když jsem cítila Dimitrijovu vůní. Zavřela jsem oči a přitiskla jsem se zády do jeho hrudi.
"Je brzy. Proč nespíš?" Zeptal se mě. Měla jsem pořád zavřené oči a poslouchala tlukot jeho srdce.
"Nemůžu spát." Vydechla jsem.
"Špatný sen." Vydechl Dimitri a já se na něj otočila a povzdechla jsem si. Díval se chvíli na mě a pak mě vzal za ruku a vedl mě zpátky k posteli, na kterou jsme se posadili. "Řekni mi co se děje? Víš, že to na tobě poznám." Dodal. Povzdechla jsem si znovu. Měl pravdu. Poznal to na mě a teď to bylo ještě horší s naším poutem, které nám dávalo vědět, co ten druhý chce a nechce.
"Mám strach." Řekla jsem mu. "Bojím se, co se stane, až se vrátíme ke dvoru." Řekla jsem. Dimitri si povzdechl a přitáhl si mě k sobě do náruče.
"Přemýšlíš o Adrianovi?" řekl po chvíli, když jsem ležela na jeho hrudi a on si hrál s mými vlasy. Podívala jsem se koutkem oka na něj.
"Počkej." Začala jsem a pohledla mu do očí. "Ty to víš?" Zeptala jsem se ho v šoku a Dimitriji přikývl.
"Věděl jsem to už od začátku, když jsme chtěli tě jít zachránit, odmítl nám pomoct. A pak jsem se dozvěděl, co se stalo." Podíval se na mě a pohladil mě po tváři. "Je mi to líto, že ti tolik ublížil, ale Roza přísahám, že ti nikdy neublíží. Slíbil jsem, že tě budu chránit do konce svého života a to taky hodlám splnit. Si část mojí duše." Vydechl a já se usmála a přitiskla své rty na něj. Vjel mi rukama do vlasů a začal mě vášnivě líbat. Netrvalo dlouho a převrátil mě na záda a nepřestával mě líbat. Jeho teplé ruce proudili po mém těle a já jsem si nemohla pomoct, ale chtěla jsem ho. Chtěla jsem, aby si mě vzal a miloval se semnou tak dlouho dokud je to možné. Jenomže my dva prostě nikdy nemůžeme mít soukromí.
"Rose, musíme odjet už teď protože… panebože!!" vykřikla Lissa. "Já se omlouvám." Řekla a vyrazila pryč z pokoje. Podívala jsem se na Dimitrie v šoku. Tohle nemohla myslet vážně. Najednou jsem propukla v záchvat smíchu a po chvíli se ke mně Dimitri přidal. Nakonec jsem ho políbila, oblíkla si znovu tričko a šla za Lissou na chodbu.
"Rose, je mi to tak hrozně líto já nevěděla." Začala se Lissa omlouvat. Usmála jsem se na ni.
"Lisso to je v pořádku. To se stane. A navíc máš to za to, když jsem se v tvé hlavě musela dívat na tebe a Christiana. Bylo to úplně to samé a navíc neviděla si něco, co už by si sama neznala." Řekla jsem se smíchem. Lissa se na mě podívala a praštila mě do ruky.
"Rose to není legrace." Řekla zarputile.
"Ale ano je." Usmála jsem se na ni znovu. "No dobře už toho nechám. Tak co si chtěla?" zeptala jsem se ji.
"No královna mi včera večer poslala zprávu. Čeká nás. Chce nám něco oznámit a žádá náš okamžitý příchod ke dvoru." Řekla Lissa a já se zamračila.
"Víš proč?" Zeptala jsem se ji, ale ona jen zakroutila hlavou. Bylo to divné, proč Královna najednou chtěla, abychom se vrátili ke dvoru? No nejspíš jsme to museli zjistit.
Vrátila jsem se k Dimitrijovi do pokoje a řekla mu co se děje. Hned jsme začali balit naše věci a připravovat se ke dvoru.
Za hodinu už jsme všichni stáli u dveří rodiny Belikových a loučili se. Hrozné bylo se zase loučit. Jedinou mojí útěchou bylo, že to nebylo naposledy, co jsme se viděli a navíc Olena slíbila, že za námi brzy přijede ke dvoru i s ostatními. To bylo jediné, co mi zvedlo náladu. Ani Dimitrijovi se odtud moc nechtělo. Měl to tady rád a chtěl tu zůstat, ale moc dobře věděl, že nemůže.
Bylo škoda, že jeho rodina žila tak daleko ode dvora. Jinak bychom je mohli navštěvovat častěji, ale rozhodně jsme s nimi chtěli trávit všechny svátky. Buď tady nebo společně u dvora. Lissa si totiž Dimitrijovu rodinu oblíbila tak jako já a stejně tak Christian, který si hlavně oblíbil Oleniny recepty o které ji prosil, ale já jsem stejně měla navrch. Dostala jsem od ní rodinné recepty a hlavně recept na černý chleba a dokonce jsem ho sama uměla upéct.
Dimitri se smál, ale na druhou stranu měl ze mě radost.
Cesta ke dvoru trvala celkem rychle, ale stejně byla dlouhá. Letěli jsme královským letadlem, který pro nás poslala samotná královna. Byl to jeden z jejích. Na takový luxus bych si zvykla, ale stejně mi to přišlo až moc okázalé.
Ke dvoru jsme dorazili a právě se probouzelo nové morojské ráno. Sakra takže v letadle jsem nemohla spát a teď si ani nebudu moc nějakou dobu zdřímnout, ale to ani jeden z nás ještě netušil, co nás tady vlastně čeká a jaký je pravý důvod našeho návratu ke dvoru.
© LussyNda || http://dark-shadows-of-roses.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama