SHACKLED FATE || 9. Kapitola: Co se to se mnou děje ?

26. června 2013 v 20:11 | Lady Rosana |  Shackled Fate

9. Kapitola: Co se to se mnou děje?

AUTOR: LussyNda ŽÁNR: fantasy

ROSE POV:

Moje mysl pořád bloudila kolem toho, že chci Tashe ublížit. Ona pořád ničí můj život pokaždé když přijde. Před skoro Rokem, chtěla vzít mého Dimitrie ode mě a teď? Si sem jen tak na kráčí a uráží mě tu, co si sakra o sobě myslí.
Praštila jsem Tashu do obličeje a ona vykašlala trochu krve.
"Pusť mě, děvko!!!" vykřikla, ale nějak se jí podařilo vyprostit a praštila mě do obličeje a překvapivě měla pořádnou ránu až jsem skoro ztratila rovnováhu.
"Nenávidím tě!!" vykřikla jsem na ni a znovu ji ze sebe shodila, ale tentokrát mé ruce šli do jejího krku. Tasha začala přerývaně dýchat a svírala mé ruce, aby se ke mně dostala.
A najednou jsem cítila jako by se mi po rukách pohybovali plameny ohně. Vykřikla jsem.
"Jak se opovažuješ!!!" vykřikla jsem na ni a praštila ji znovu do obličeje. Někde z dálky jsem slyšela kroky směrem k nám.
"Proboha Rose!!!" slyšela jsem křik Lissy, ale nevnímala jsem ji. Najednou sem viděla rudě. Tasha mi pořád ubližovala a já se jí musela pomstít. "Pomoct!!! Pomozte mi někdo!!!" křičela Lissa a snažila se mě z Tashy sundat. "Rose prosím přestaň. Poslouchej mě."
"Rose!!!" slyšela jsem hlasy svých přátel a pak v závěsu i Dimitrijův hlas.
"Roza!!" vykřikl a v tu samou chvíli Tasha proti mně vymrštila kouli plnou ohně která mě zasáhla. "Tasho Ne!!!" vykřikl Dimitri.
Vydala jsem ze sebe bolestný výkřik pustila ji a padla dozadu přímo do náruče Lissy. Po celém mém těle se šířila nepředstavitelná bolest a pálilo to.
"Panebože Rose." Vykřikla Lissa a chovala mě v náručí jako malé dítě. Bože co se to semnou stalo. Proč jsem najednou měla takovou hroznou chuť ji ublížit, ale pak tu bylo něco jiného. Ta nepředstavitelná chuť, když jsem cítila její krev. Vždyť já už krev pít nemusím, tak sakra proč tohle? Ptala jsem se sama sebe.
"Rose, Roza prosím zůstaň s námi." Vydechl a hladil mě po tváři. Podívala jsem se mu do očí, ve kterých zářila láska, pak se, ale podíval na Lissu. "Můžeš ji vyléčit?" Zeptal se ji a Lissa kývla a natáhla ke mně ruce, ale ve stejnou chvíli jsem slyšela Tashy pronikavý křik.
"Co?" vykřikla. "To přece nemůžeš myslet vážně!!!" vykřikla na ně. "Tak ona mě napadne a vy všichni kolem ní budete skákat. Děláte si ze mě legraci!!!!" křičela hystericky křičet Tasha.
"Natasho!!!" slyšela jsem hlas Dimitrijovi babičky, která se objevila ve dveřích. "Chci tě okamžitě z našeho domu!!!"
"Co??" Vyštěkla Tasha znovu. "Já jsem nic neudělala tak proč bych měla odcházet." Vykřikla na ní což neměla dělat, protože Dimitrijova babička nebrala odporování moc dobře.
"Vím, přesně co si udělala. To, že tě Rose napadla si zavinila ty. Kdyby si ji slovně nenapadla a neřekla to co si řekla, nikdy by tě nenapadla. Na to znám svojí vnučku moc dobře." Řekla Jeva a já se nadechla na oslovení, které použila. Slyšela jsem všechny zalapat po dechu a Dimitri se na mě podíval s úsměvem. "Tak teď prosím Vasilisso, můžete ji vyléčit." Lissa s úsměvem přikývla a natáhla ke mně ruce.
"To nemyslíte vážně!!!" kvílela dál Tasha. Dimitri pustil mojí ruku, zvedl se a šel k Tashe.
"Slyšela si mojí babičku ne? Chce tě z naše domu a já už tě tady nechci nikdy vidět. Už jsem ti jednou řekl, aby ses mi nepletla do života. Tohle co si udělala byla poslední mez, kterou si překročila. Nikdo nebude ubližovat nebo se dotknout mé rodiny. Rozuměla si mě?" vykřikl na ni a ona roztřeseně přikývla. Cítila jsem jak se mi po těle rozlívá ten známý hřejivý pocit Lissyna kouzla a najednou všechna bolest byla pryč. Podívala jsem se na Lissu a stiskla ji ruku.
"Děkuji." Vydechla jsem a usmála se ní. Ona se usmála a stiskla mi ruku. Najednou jsem byla zase tak strašně unavená. Dimitri najednou stál přede mnou a bral mě do náručí. Položila jsem hlavu na jeho hrud a ruce kolem krku a on mě nesl po schodech nahoru do pokoje, ve kterém jsem byla.
Dimitri došel do pokoje položil mě na postel a zavřel za sebou dveře. Byla jsem unavená, jak psychicky tak i fyzicky. I když jsem si to nechtěla přiznat, něco se semnou dělo a já cítila jako bych se znovu potápěla jen při tom pomyšlení, že můžu cítit krev a že mi dokonce i voní. To přece není pro Drampíry normální. Najednou jsem cítila mokré slzy na mé tváři.
"Roza?" slyšela jsem vydechnout Dimitrie. "Roza co se děje?" Zeptal se, když si sednul vedle mě na postel. Podívala jsem na něj a vypustila jsme vzlyk. Dimitri si sundal boty, lehl si do postele ke mně a přitáhl si mě do náruče. "Roza prosím, mluv semnou. Řekni mi co se děje?" vydechl bolestně.
"J-já nevím." Řekla jsem mezi vzlyky. "Jen to co se stalo dole to…" řekla jsem, ale on mě přerušil.
"To byla Tasha. Ty za to nemůžeš." Vydechl a políbil mě do vlasů.
"Nejde o to co řekla, ale co se tam dole stalo." Vydechla jsem a přitulila se do jeho těla. Potřebovala jsem se cítit aspoň trochu chráněná. Nevěděla jsem, co bude až mu řeknu pravdu. Jen jsem doufala, že se na mě nebude dívat jako na monstrum. Nesnesla bych jeho pohled znechucení.
"Co se stalo?" Zeptal se a podíval se mi do očí. "Roza mě to můžeš říct." Vydechl a podíval se mi do očí.
"Já jsem, že když jsme se s Tashou praly a já jí škrábla, tak jsem to cítila." Vydechla jsem a podívala jsem se mu do očí. "Cítila jsem její krev Dimitrii a bylo to jako by se mi to líbilo, jako bych jí mohla pít." Vydechla jsem a znovu jsem začala vzlykat.
Nic neřekl, jen mě držel, dokud jsem plakala.

"Neboj se Roza, všechno bude v pořádku." Řekl jen a políbil mě do vlasů. Chtěla jsem mít taky tenhle jeho pohled, ale něco mi říkalo, že to nepůjde tak snadno.
Můj strach se ukázal jako neopodstatněný. Dimitri semnou zůstal celou noc. Ležel vedle mě, držel mě blízko u jeho těla, dokud jsem neusnula, šeptal mi do ucha sladké, ruské nesmysli. Bylo to uklidňující. Připadala jsem si jako bychom se znovu vrátili na akademii a nic nás nerozdělilo, jen jsem doufala, že takhle to bude pořád a že už nás nic nerozdělí.
© LussyNda || http://dark-shadows-of-roses.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama