VAMPIRE PRINCESS || EPILOG

26. června 2013 v 19:17 | Lady Rosana |  VAMPIRE PRINCESS

EPILOG

AUTOR: LussyNda ŽÁNR: fantasy

O 250-let později

Té osudové noci se můj život obrátil vzhůru noha. Poté co mě Dimitri dal svou krev a já jeho mě odnesl znovu do hradu mého otce.
Musím říct, že z té části si toho moc nepamatuji. Vím jen jedno, že jsem se probudila ráno ve velké posteli s nebesy s rudými závěsy a povlečením. Podívala jsem se na sebe a měla jsem na sobě krásné dlouhé bílé šaty s červený pásem, mé vlasy se rozprostírali po polštáři jako horká čokoláda.
Bylo to zvláštní, ale cítila jsem se jinak. Jako bych to ani nebyla já ani nikdo jiný. Poté se ozvalo zakašlání a do mého pokoje vešel Dimitri a podal mi sklenici s rudou tekutinou.
Jak jsem se poté dozvěděla, Dimitri mě musel změnit, když mi dal jeho krev a tím, že jsem mu dala i já svojí se mezi námi vytvořila upíří pouto, které nedokázal přetrhnout ani můj otec. Jo můj otec to byl další problém. Vůbec se mu nelíbilo, že jeho jediná dcera má pouto jak psychické tak fyzické s jedním s jeho poskoků, ale nemohl s tím nic dělat. Nakonec po několika rokách se s tím smířil.
Moje přeměna a následné zapojení do upířího světa bylo peklo. Musela jsem se všechno naučit a bylo těžké se ovládat a nenechat se zlákat lidskou krví.
Několikrát se stalo, že jsem se neovládla a začala zabíjet všechno co se hnulo a bylo to lidské, ale i přes všechny problémy a slzy Dimitri byl stále po mém boku.
Stal se mým nejlepším přítelem, mým milencem a netrvalo dlouho a stal se i mým manželem. Všechno bylo dokonalé a k našemu překvapení jsem o 25-let později porodila našeho první syna Nikolaye. Byl to krásný chlapeček přesně jako jeho otec a všichni ho milovali. Můj otec byl ze začátku trochu skeptický, když se to dozvěděl, ale nemohl nic dělat.
Nikolay byl velmi živé dítě a už od malička byl upír, ale nebyl naše jediné dítě. Moje a Dimitrijova rodina se rychle rozrůstala a já mu porodila dalších pěti děti Abigail, Alexandr, Maria, Teresa a nejmladší Anna, které bylo teď 3 roky a když nastala doba, kdy můj otec se rozhodl vzdát trůnu a předal ho mě.
Bylo to zvláštní stát se jediné královnou upírů, ale všichni ve mně stále viděli tu osobu, která změní svět upírů a nastolí mír mezi všemi druhy upírů.
A teď tu stojím na balkoně v dlouhých vypasovaných černých šatech s rudou stuhou a vlečkou a dívám se ven na své království, které se až tak nezměnilo od pohledu prostředí, ale když se dívám na své lidi, kteří bojují společně bok po boku, aby naučili mladší Vampíry to co ještě neumí musím se usmát.
Něčí studené a přitom teplé ruce obejmou můj pas a políbí mě na odhalený krk.
"Na co koukáš moje lásko?" Zašeptá mi Dimitri do vlasů.
"Na to jak se všechno změnilo." Vydechnu a otočím se k němu. Moje oči se střetnou s jeho a já stále cítím tu stejnou jiskru jako před lety. "Tolik let uplynulo. Zdá se to jako včera." Usmála jsem se.
Dimitri se ke mně naklonil, jemně mi přejel svými rty po mých. "Ano to ano a ty si stále stejně krásná." Řekl a políbil mě. Usmála jsem se a opětovala mu polibek.
Pevně jsem se k němu přitiskla a pohledla znovu na mladé bojovníky.
"Myslíš, že tohle je konec?" Zeptala jsem se ho. Cítila jsem jak se usmál a políbil mě do vlasů.
"Konec?" Zeptal se, podíval se mi do očí. "Ne má drahá tohle je teprve začátek." Hleděl mi do očí. Usmála jsem se a naklonila se k němu, abych ho mohla políbit.
Měl pravdu. Tohle byl teprve začátek.
Náš svět se rychle měnil nám oběma před očima a budou doby, které budou těžké, ale není to konec náš svět tu bude dál i když bude skrytý za závěsem nevědomosti a lidé na nás budou věřit jen v bájích a pověstech …
Věřím, ale že vždy se najde někdo kdo náš svět objeví a pak bude jen na nás jak se zachováme.
Protože i když všichni nás budou chtít zničit, naše rodová linie tu bude stále, neboť toto je jen začátek a ne konec…


Angely šaty: http://www.kmsvatby.cz/files/cerne%20spolecenske%20saty%20s%20rudou%20masli.jpg
© LussyNda || http://dark-shadows-of-roses.blog.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Leona91 Leona91 | 11. ledna 2016 v 22:02 | Reagovat

Bylo mi trochu divne, ze v povidce nevystupuje Rose, kdyz je tam Dimitri ale casem jsem si zvykla na jine jmeno hrdinky. Hlavne ze tam byl rusky buh :-)

2 Kulisek129 Kulisek129 | 28. března 2016 v 19:04 | Reagovat

Byla to moc krásná povídka, škoda že je konec. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama