SHACKLED FATE || 21. Kapitola: S nepřítelem v patách

16. července 2013 v 10:08 | Lady Rosana |  Shackled Fate

21. Kapitola: S nepřítelem v patách

AUTOR: LussyNda ŽÁNR: fantasy

Tasha POV:
Celý můj život se pokazil v jednom bodě. Kdyby nebylo té děvky, která celý můj život zkazila. Všechno by teď bylo jinak. Dimitri by byl semnou, byl by můj strážce a můj milenec. Mohla jsem mu dát všechno, ale on si musel zvolit tu krvavovou děvku a bývalou strigojku.
Nechápu, co na ní vidí. Co ona má to co já nemám? Kvůli ní se všichni obrátili ke mně zády. Dokonce i můj milovaný synovec Christian. Od malička jsem ho vychovávala a tohle je jeho dík?
Samozřejmě, že je. Je stejně sobecký jako byli jeho rodiče, ale jen ať si nikdo z nich nemyslí. Já se pomstím.
Nikdy jsem nečekala, že bych se snížila k tomu se změnit ve strigoje stejně jako můj bratr a jeho manželka, ale je to má jediná šance na pomstu a zadosti učinění. Jedině tak můžu zničit tu děvku a připoutat k sobě Dimitrie navždy. Jedině jako strigoj můžu všechno udělat a vyhrát.
"Má paní." Objevil se můj strigojí miláček, kterého jsem nedávno proměnila. Bylo to úžasné mít takovou moc a popravdě jsem si to hodně užívala.
"Ano Antone?" zeptala jsem se ho.
"Má paní. Drampíří královna s rodinou právě dorazili do Ruska." Vydechl a já se usmála.
"Výborně." Zasmála jsem se. "Jak jsou na tom ostatní?" zeptala jsem se ho.
"Čekají všichni na váš rozkaz má paní." Usmála jsem se.
"Vynikající." Vydechla jsem a šla s nimi za všemi ostatními Strigoji.
"Natasha má drahá vidím, že si zjistila zprávu." Řekl Daren.
"Ano. To je nejlepší co může být." Usmála jsem se na něj. "Nyní máme možnost je překvapit nepřipravené." Vydechla jsem.
"Natasho, ne že bych chtěla tě nějak podceňovat, ale jak chcete je napadnou. Je to nová Drampíří královna. Má kolem sebe spoustu strážců a ona sama je vyhlášená strážkyně." Zeptala se Marlen.
"Marlen pravda?" Zeptala jsem se ji a ona kývla. "Podívej se Marlen. Znám Rosemarii dost dlouho a taky vím její slabosti. Pokud se k ní dostaneme dost blízko a zaútočíme na jejího milence ex-strigoje. Všechno se jí zhroutí. Ona toho už moc nezvládne. Všechno se jí bude hroutit na hlavu. O to už jsem se postarala. Nebojte se." Usmála jsem se.
"Natasho má pravdu. Nemůžeme jen tak zaútočit. Potřebujeme plán, abychom nepadli do pasti. Uvědom si, že nová Drampíří královna bude teď velice dobře chráněná a jak poznamenala Marlen, která ji znala i jako strigojku." Vydechl Daren. Měla jsem jich plné zuby. V jednom kuse hatili mé plány.
Chtěla jsem se pomstít a potřebovala jsem to udělat co možná nejdřív. Čím víc jsem čekala tím víc jsem viděla můj plán se zkazit. Rose začínala vládnout což znamenalo, že její vláda ještě není plně zaběhlá. A v tomto období bude nejslabší.
Nakonec jsem to musela vzdát. Nemohla jsem jít proti všem, protože bych byla brzy mrtvá a to jsem opravdu nepotřebovala. I když se mi to nelíbilo, měli pravdu. Museli jsme vymyslet plán útoku. Nemohli jsme jen tak zaútočit.
To bylo nemožné. Teď jsme museli jen čekat až nám Rose dá ten správný plán zaútočit.
Neboj Rose tvůj konec se blíží..
***
DIMITRI POV:
Den co den jsem si říkal jak jsme se do toho všeho dostali. Každou noc mě pronásledovali výčitky svědomí za doby, když jsem byl strigojem a trápilo mě to, ale nemohl jsem se tomu poddat. Už jen kvůli Rose ne. Byla pro mě moc a sama toho teď měla moc. Chtěl jsem tu být pro ni a pomoct jí.
Když jsme z Ruska odjížděli myslel jsem, že bude mít dost času, aby se léčila, ale hned jak jsme se vrátili ke dvoru na ni královna naložila takovou zodpovědnost. A ne jen na ní. I na mě.
Rose byla pro mě moc cenná, na to abych jí opustil a nechal jí v tom samotnou. Nevím proč, ale zdálo se mi, že je v ní usídlený ještě něco jiného než jen strach a to mě děsilo. Pořád jsem měl pocit, že ode mě něco schovává a to nebylo dobré. Já jediný jsem ji mohl pomoct, ale když mě nepustila dovnitř byl jsem bezradný.
Jenomže na druhou stranu jsem ji musel taky trochu věřit. Pokud bych zrazoval a vzbudil v ní dojem, že jí nevěřím. Mohla by se mnohem víc uzavřít do sebe a úplně mě odstřihnout a to jsem tedy rozhodně nechtěl.
"Nemysli na to." Slyšel jsem hlas své babičky.
"Jak můžeš vědět o čem přemýšlím." Opáčil jsem k ní. Vím, že tohle byla blbá odpověď, ale vážně jsem teď nepotřeboval její rady. Potřeboval jsem, aby mi někdo řekl, že všechno bude v pořádku, že Roza bude v pořádku.
"Víra je to nejdůležitější v tomto bodě, Dimitrii." Vydechla a posadila se ke se dvěma hrníčky čaje. Povzdechl jsem si.
"Nevím jestli to v téhle situaci stačí." Řekl jsem ji a napil se čaje.
"Všechno co děláš stačí. Nic z toho co se stalo nebylo jednoduché. To jsi věděl a nikdy to jednoduché nebude, ale vám dvěma je souzeno být spolu. Nikdy o tom nepochybuj vydechla a já jsem se na ní usmál.
"To já vím. Jen mám strach, že to všechno co na ní padlo jen tak nezvládne. Ani jeden z nás neví co přesně si z touto situací počít." Vydechl jsem a ona se usmála.
"Neboj se přijdete na to. Chce to jen čas. Čas pro vás doba. Teprve začínáte. Nic se nezmění za jeden den, ale věř mi, že váš život bude jen lepší a lepší." Usmála se a stiskla mi ruku.
"V to doufám. V to doufám." Vážně jsem v to doufal. Doufal jsem, že všechno co se nám až doposud stalo, že se dá na to zapomenout a jí dál.
Jen jsem zatím vůbec netušil jak to mám udělat. Potřeboval jsem jen nějaké znamená, které by mě potvrdilo, že to co dělám je opravdu to pravé. Pro Rozu, mojí rodinu a moje přátele.

Jenomže to znamení se mi nedostávalo a mě nic jiného nezbývalo než věřit, že mé rozhodnutí budou dobré, ale na druhou stranu pokud Roza bude po mém boku, tak všechno bude perfektní. Ať se stane cokoliv.
© LussyNda || http://dark-shadows-of-roses.blog.cz
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 TheSinna TheSinna | E-mail | 16. července 2013 v 10:28 | Reagovat

Bože nádherná kapitola... Těším se co Tasha vymyslí, nemůžu se dočkat :3 :-)  :-D

2 sissa sissa | 16. července 2013 v 10:42 | Reagovat

[1]: súhlasím :-D  :-D  :-D

3 Klara Klara | 16. července 2013 v 11:55 | Reagovat

užasná kapitola, už se namůžu dočkat pokračování :-)

4 Marketitinka Marketitinka | 16. července 2013 v 12:38 | Reagovat

Já tušila, že se ta mrcha nevzdá tak snadno!!! Už ať jí zabijou a mají pokoj... :-)

5 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 16. července 2013 v 13:36 | Reagovat

Moc pěkná kapitolka :-)

6 Meri Meri | 16. července 2013 v 20:06 | Reagovat

tak tohle je boží kapča

7 Jassy R. Blake Jassy R. Blake | 16. července 2013 v 20:28 | Reagovat

Taša vrací úder- no těším se co ta blbka splácá za plán:-) Jinak pěkná kapitola:-)

8 gotička gotička | 17. července 2013 v 20:12 | Reagovat

Co ta Taša asi vymislí????Pěkná kapša :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

9 Tessinka Tessinka | 17. července 2013 v 22:19 | Reagovat

OO... Tasha je strigojka ?? :D :D krásná kapitola :D

10 Tessinka Tessinka | 18. července 2013 v 22:49 | Reagovat

Holky musíme tu dát ještě jeden komentík, aby jich bylo deset .. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama