ZA HLASEM LUNY || 12. Kapitola: Vlčí království můj domov

20. července 2013 v 10:15 | Lady Rosana |  Za hlasem luny

12. Kapitola: Vlčí království můj domov

AUTOR: LussyNda ŽÁNR: Fantasy

ROSE POV:

ze začátku to vypadalo, že včerejší den bude jeden z nejhorších v mém životě, ale poté co jsem se dozvěděla celou pravdu nebylo to až tak špatné.
Zvláštní bylo jak se všechno změnilo lusknutím prstu. Ještě včera jsem byla je Dhampýrka bez rodiny a blízkých, kterým by na mě záleželo a dnes?
Dnes jsem Vlkodlačí princezna samozřejmě zatím neoficiálně, ale stejně. Najednou během pár minut jsem získala dva bratry a otce.
Jenomže i když najednou mám rodinu, něco mi říká, že to nebude tak jednoduché. Aiden s Dimitriem trvali na tom, že vyjedeme hned brzo ráno. Popravdě oni stávali brzo ráno, mě nechali spát do 10 hodin, ale když jsem se probudila na křesle leželi šaty a vedle nich byli boty na podpatku.
Ušklíbla jsem se vstala a vzala šaty do ruky. Byli z jemné saténové látky. Byli jednoduchého střihu, ale přesto to byli šaty.
Povzdechla jsem si. Nemohla jsem si vybírat. Dnes jsme se měli vydat na cestu do Ruska a Aiden říkal, že otec je dost zásadový v ohledu oblékání.
Nakonec jsem zapadla do sprchy, ve které jsem strávila hodinu. Bylo úžasné nechat se rozmazlovat teplou vodou. vylezla jsem ze sprchy, vyfénovala jsem si vlasy, které se mi lehce vlnili. Nakonec jsem se rozhodla je sčesat do culíku. Oblékla jsem si šaty, které mi tu nechali a obula si boty.
Lehce sem se namalovala. Jako obvykle jsem použila řasenku, tužku na oči a lesk. Nepotřebovala jsem žádné složité líčení. Nikdy jsem nebyla na takové věci. Byla jsem spíš typ, který nosil košile a džíny. Nebyla jsem žádná holčička v růžových šatech.
Podívala jsem se na sebe do zrcadla a musela jsem uznat, že vypadám opravdu dobře. Šaty mi spadali pod kolena a jejich červená barva mi skvěle kontrastovala s mojí pokožkou.
ozvalo se zaklepání na dveře. "Rose si připravená? Musíme jet, abychom…" Dimitri se setkal s mým pohledem a zalapal po dechu. "Páni." Vydechl.
"Co vypadá to tak blbě?" zeptala jsem se ho.
"Ne, ne to ne jen.." skousnul si spodní ret.
"Jen?" povytáhla jsem obočí.
"Jen pro příště bychom se nejspíš měli vyvarovat červené barvě, když jsi v blízkosti svého otce." Řekl a díval se na mě a jeho oči byli černé.
"Proč?" zeptala jsem se a podívala se na šaty. "On má něco proti červené barvě?"
"No. Ani vlastně nic proti té barvě nemá jen." Díval se na mě a pak si povzdechl. "Jen prostě Abé je trochu konzervativní typ. Ty šaty by vypadali perfektně na komukoliv, ale Aiden nepočítal s tím, tvé křivky jsou v takových velikostech." Řekl Dimitri rozpačitě a já začervenala.
"Aha, ehm tak mám se převléknout? Možná tu mám nějakou košili a kalhoty." Řekl jsem mu.
"Ne teď už to tak nech, ale možná by sis na ně mohla vzít tu koženou černou bundu co máš. Přece jen venku bude zima." Řekl mi a já přikývla. O několik sekund později jsme vycházeli z hotelu. Aiden už na nás čekal před vozem a díval se na nás nespokojeně.
"No konečně. Co vám to trvalo tak dlouho. Myslel jsem, že se tu snad nudou vyrostu." Řekl a podíval se na mě. Nastoupili jsme do auta a vyjeli na letiště, které překvapivě bylo od hotelu jen asi hodinku jízdy. Což bylo dobré.
Nevím proč, ale už jsem se docela těšila na život v Rusku i když jsem byla stále nervózní ze setkání se svojí novou rodinou. Samozřejmě Aiden byl skvělý, ale co když můj druhý bratr mě nepřijme nebo co když se nebudu zamlouvat ani našemu otci?
Vždyť Dimitri má pravdu. Vypadám jako děvka v těch šatech. Zatraceně proč jsem si na sebe nevzala to co si normálně oblékám.
Možná protože doufáš, že na něj přeci v těch šatech uděláš dojem. Zašeptal hlas v mé hlavě a měl pravdu. Chtěla jsem, aby mě můj biologický otec miloval. Toužila jsem po otcovské lásce. V mém životě mě nikdo nemiloval a já jsem po ní vždycky tolik toužila, že jsem si to nikdy neuvědomovala. Asi proto se mi líbila představa, že budu mít svojí rodinu. Aiden byl skvělý bratr. Samozřejmě, že jsme se neznali moc dobře, ale já jsem mu věřila a vážila si ho a to bylo víc než kdybychom spolu vyrůstali.
Jen doufám, že tohle je opravdu jeho pravá tvář. Co bude, až se objevíme u něj doma? Bude se chovat pořád stejně nebo se změní?
Cesta letadlem uběhla překvapivě rychle, že jsem jí ani nestačila sledovat. Celou cestu jsem byla zabraná do svých vlastních myšlenek. Chtěla jsem na svého nově nalezeného otce zapůsobit, ale začínala jsem mít strach a odvaha, kterou jsem měla mě taky začínala opouštět.
Vystoupili jsme v Moskvě na letišti a nastoupili do velkého černého SUV a vyjeli k jejich tedy teď už i mému domovu.
Rusko jsem si rozhodně nepředstavovala takhle. Představovala jsem si ho jako pustinu, ale tohle?
Krajina, kterou jsme míjeli byla stokrát lepší než v Montaně. Jeli jsme většinou cestami, které lemovali zasněžené louky a všude okolo byli stromy. Zajeli jsme do hustého lesa a jeli jsme po lesní cestě dokud jsme nenarazili na velikou kovovou bránu.
Chvíli jsme čekali než se otevřela a pak Dimitri vjel dovnitř.
A mě v tu chvíli se stáhlo hrdlo. Sakra kde je moje odvaha a to jak jsem se těšila, že uvidím poprvé v životě svého otce? Proč mám najednou chuť vzít nohy na ramena a utíkat odtud co možná nejdál.
Dimitri zaparkoval před velikým domem. Podívala jsem se na ně. "Tady bydlí?" zeptala jsem se jich.
"Ne tady jsou jen hlavní sály a trůni sál, ubytovací části jsou dál." Řekl Aiden, když vystupoval z auta. Dimitri se na mě otočil a dal mi povzbuzující úsměv. Povzdechla jsem si a vystoupila z auta. Ještě jednou jsem se podívala na dům. Nebo spíše zámek.
"Tak pojď. Tam tě nikdo neukousne." Řekl Aiden se smíchem.
"No na to bych moc nesázel." Řekl Dimitri polohlasně. Podívala jsem se na něj a začervenala jsem se.
"Co?" zeptal se Aiden a Dimitri jen zakroutil hlavou. "Fajn jdeme." Řekl Aiden a šli jsme dovnitř. Vyšli jsme schody a pošli skleněnými dveřmi na balkon, kde se osvětloval velký prostor. Polkla jsem. Podívala jsem se na Dimitrie a on mi dal uklidňující ruku na záda. Sešli jsme schody z balkonu dolů a ocitli jsme se na nádvoří.
"Můj syn a Dimitri?" zeptal se muž s černými vlasy jako eben. Polkla jsem.
"Otče." Řekl Aiden a objal ho.
"Nečekal jsem vás tak brzy." Usmál se na Dimitrie a chtěl něco říct, když se jeho oči zaměřili na mě a na ruku, kterou měl Dimitri na mých zádech. "Ale vidím, že cesta nebyla ani pro tebe tak zbytečná no už bylo na čase, abys si přivedl nevěstu." Řekl s úsměvem a já skoro až zajíkla. Podívala jsem se na Aidena, který se bránil smíchu. "A kde je ten chlapec?" zeptal se otec. Podívala jsem se ještě víc nechápavě na Dimitrie.
A tentokrát smíchy vyprskl jak Aiden tak i Dimitri. Tohle se mi tedy vůbec nelíbilo. Fakt super.
Obrátila jsem očima v sloup.
"Co je tu k smíchu?" zeptal se muž, který byl můj otec.
"Otče." Řekl Aiden a přešel ke mně a Dimitriovi. "Ten chlapec jak ty tvrdíš." Podíval se na Dimitrie a znovu se usmál. "Ono je to trochu srandovní víš."
"Co?" zeptal se znovu.
"Můj pane došlo k omylu." Řekl Dimitri. "Ten chlapec nebyl chlapec, ale děvče." Řekl Dimitri. Otcovi oči se rozšířili, otevřel pusu, ale hned jí zavřel a pak se podíval na mě.

"COŽE!!!!" Slyšela jsem křičet něčí hlas. Otočila jsem hlavu a setkala se s černými očima, černovlasého chlapce.
© LussyNda || http://dark-shadows-of-roses.blog.cz
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Meri Meri | 20. července 2013 v 10:51 | Reagovat

užasné, jako vždy. už se těším na další :-D

2 sissa sissa | 20. července 2013 v 11:20 | Reagovat

perfektná kapitola....inak ten čo vykríkol ČOŽE??? to bol jej ďalší brat že??? :-D  :-D  :-D

3 TheSinna TheSinna | 20. července 2013 v 11:50 | Reagovat

Úžasná kapitola... Vypadá to že Benjamin není moc natěšený pokud ovšem to COŽE patřilo jemu... :D :D

4 Jassy R. Blake Jassy R. Blake | 20. července 2013 v 12:05 | Reagovat

:-D moc pěkná kapitola

5 Sima Sima | 20. července 2013 v 12:38 | Reagovat

Tak to je pecka :D

6 Lucka Lucka | 20. července 2013 v 13:47 | Reagovat

Padani !! :D nechces pridat driv dalsi kapitolu nez az v tydnu ???? Prosim :))

7 Tessinka Tessinka | 20. července 2013 v 14:07 | Reagovat

Ty jo .. :D :D prej nevěsta !! :D já se tady začala smát jak postižená !! :D :D to byla pecka !! :D taky si myslím, že to byl Benjamin .. :D

8 "ROSE" "ROSE" | 20. července 2013 v 15:19 | Reagovat

Bože já jsem se u toho konce málem počurala smíchy :D  :D  :D  určitě to COŽE!!! bylo Benjaminovo ;-)

9 Klára Klára | 20. července 2013 v 18:04 | Reagovat

úžasná kapitola :-)

10 kiss kiss | 20. července 2013 v 18:55 | Reagovat

prosííím co nejdřív další :)

11 gotička gotička | 20. července 2013 v 22:42 | Reagovat

užasná kapča a ten konec no já se pořát musim smát :D  :D  :D  :D

12 Anet Anet | 22. července 2013 v 0:14 | Reagovat

JajXDD uzasna kapitola§!! nemuzu se dockat dalsi!!!! fakt ale ten jeji druhej bratr se nemusel takhle zachovat prej coze!! tak vzdyt co?? ma sestricku....xDDD fakt se tesim n a ty vsechny reakce...:DD

13 Marketitinka Marketitinka | 23. července 2013 v 18:59 | Reagovat

Omg! Omg! Omg! Prej nevěsta?! To mě dostalo ;-)  :-D skvělá kapitola :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama