ANGEL FROM HEAVEN || 17. Kapitola: Všechno zlé se v dobré obrátí

5. února 2014 v 11:22 | LussyNda |  Angel from Heaven
17. Kapitola: Všechno zlé se v dobré obrátí
AUTOR: LussyNda ŽÁNR: Fantasy


ROSE POV:
Ležela jsem na něčem měkkém a příjemném. Bylo to už dlouho, co jsem se takhle dobře vyspala. Zajímalo by mě kde jsem to usnula a pak mě to zasáhlo jako pochodeň.
Včerejší večer strávený s Dimitriem a jeho dcerou. Otevřela jsem oči a všimla si, že kolem mě sou zabalené malé ručičky. Podívala jsem se dolů na Dimitriovu dceru a musela jsem se usmát. V tu samou chvíli se otevřeli dveře a vešel Dimitri s tácem se snídaní.
"Promiň nechtěl jsem tě vzbudit." Řekl a podíval se na svojí dceru. "Dělá to často. Ráda chodí k ránu ke mně do postele." Vydechl, já se pousmála a pohladila Rozaline po jejích vláskách.
"To je v pořádku." Řekla jsem a podívala se zase zpátky na Dimitrie. "Neusnuli jsme náhodou včera na gauči?" zeptala jsem se ho a trochu se zamračila. To bylo to poslední co jsem si pamatovala. Doufala jsem, že se nestalo něco víc. Ne, že bych na to nebyla připravená to vůbec ne, ale nechtěla jsem to po tolika letech uspěchat. Chtěla jsem na to jít pomalu.
"Ty si usnula. Po našem rozhovoru jsme se domluvili na filmu a ty si asi po deseti minutách usnula, takže jsem tě přenesl do postele." Vydechl Dimitri.
"To si nemusel." Vydechla jsem možná až trochu moc rychle.
"Ale musel protože, kdybych to neudělal, teď bys bručela a nadávala mi, že jsem tě nechal spát na tom hrozném gauči." Usmál se na mě. Převrátila jsem oči v sloup. Měl pravdu. Asi bych mu vážně vynadala.
"Tati?" zaskřehotala Rozaline a otevřela jedno oko. Podívala jsem se na ní a její oči se rozšířili, když mě uviděla.
"Ahoj princezničko." Usmála jsem se na ni.
"Je teta!!!" vykřikla a skočila mi kolem krku. Usmála jsem se.
"No tedy a kde je moje obětí?" vydechl Dimitri a našpulil pusu. Musela jsem se smát, když to udělal vypadal roztomile.
"Tatí, kde je snídaně?" zeptala se ho Rozaline náhle a já se neubránila a vyprskla smíchy.
"Jo soudruhu, kde je snídaně?" zeptala jsem se ho a vyplázla na něj jazyk.
"No tedy. Já nevím jestli si nějakou snídani vůbec zasloužíte." Řekl Dimitri a díval se na nás obě pobaveně a bylo na něm vidět jak moc miluje tuhle scénu. "Asi budu muset všechny ty čokoládové koblihy sníst sám." Vydechl pobaveně.
"Jůůů koblihy!!!" vykřikla Rozaline. "Dej mi, Dej mi. Dej mi…" začala pískat a skákat na posteli.
"No promiňte mladá dámo?" zeptal se Dimitri. "Pár dnů u královského dvora a už jste zapomněla na své vychování, že to řeknu babičce." Řekl Dimitri přísně, ale zároveň pobaveně.
"Omlouvám se." Řekla Rozaline sklesle. "Prosím tatínku dáš mi koblihu?" zeptala se a našpulila rty stejně jako Dimitri před chvíli. Dimitri se usmál a podal jí jednu. "Hura!!" vyskočila, objala ho a dala mu mokrý polibek na tvář.
Usmála a jsem se. Tenhle okamžik byl dokonalý a nic ho nemohlo zničit.
"A co ty? Nechceš koblihu?" zeptal se mě Dimitri.
"Dej si této je moc dobrá." Zazubila se Rozaline s pusou špinavou od čokolády. Zasmála jsem se a natáhla Ruku k Dimitriovi, ale ten jen zakroutil hlavu. "Co?" zeptala jsem se ho.
"Na něco si zapomněla." Řekl pobaveně.
"To myslíš vážně? Mám tě prosit jako pěti let stará?" zeptala jsem se ho a snažila se zvýšit obočí a Dimitri se zasmál.
"A pusu!!!" vykřikla Rozaline. Podívala jsem se na ni a ona jen dál jedna spokojeně koblihu.
"Jo přesně tak. Poprosit jako slušně vychovaná dáma a pusu." Řekl Dimitri a vypadal, že se velice dobře baví.
"Vážně, soudruhu? Budeš mě takhle mučit?" zeptala jsem se ho a udělala jsem svoje nejlepší štěněčí oči, ale jak se zdálo tak mě na špek neskočil. Povzdechla jsem si. "Prosím soudruhu." Řekla jsem naklonila se k němu a chtěla mu dát pusu na tvář, ale on otočil hlavu a dlouze a vášnivě mě políbil.
O několik vteřin později jsme se od sebe odtrhli a podívali si navzájem do očí. Bylo to skoro tak jako před lety. Skoro. Dimitri se usmál a podal celý tác se snídaní. Vzala jsem si koblihu a spokojeně se do ní zakousla. Zasténal jsem. Bylo to jako vrátit se zase zpátky na akademii, akorát, že tohle bylo mnohem a mnohem lepší. Dimitriovi zazvonil mobil a on zabručel.
"Co se děje tati?" zeptala se ho jeho dcerka.
"Promiň miláčku, ale tatínek musí do práce." Řekl a podíval se na mě a mě došlo, že jsem u něj strávila celou noc a i pro mě je čas vrátit se do práce. No popravdě jsem měla dvě hodiny zpoždění.
"Ale ne. A já myslela, že budeme celý den spolu." Vydechla Rozaline sklíčeně.
"Oba s tatínkem máme moc práce, ale to neznamená, že nemůžeš jít semnou a trochu mi v práci pomoct hm?" zeptala jsem se jí z úsměvem.
"Vážně?" Zeptala se nadějně a já přikývla. "Hurá!!!" Vykřikla a objala mě.
"Rose. Tohle po tobě nemůžu chvít." Vydechl Dimitri. "Máš taky spoustu své práce a ne starat se o mojí dceru."
"Vážně soudruhu mě to nevadí a navíc Rozaline je velice šikovné a klidné dítě. Sám si to říkal. Navíc pokud vím jsem tvoje šéfová a vždycky tě můžu odvolat z práce na velice důležitou poradu." Usmála jsem se spiklenecky.
"Slečno Hathawayová vy chcete abych se kvůli vám a této malé princezně uléval ze svých povinnosti?" zeptal se na oko pobouřeně.
"Hm?" zamyslela jsem se. "Tak nějak jo." Usmála jsem se a on mě políbil.
"Tak fajn." Řekl rezignovaně Dimitri a začal se chystat do práce. Podívala jsem se na jeho dceru a mrkla jsem a ona se jen usmála.
Vstala jsem a pomohla jeho dceři s oblékáním. Já sama jsem se musela stavit u mě v bytě se převléknou a pak jsme konečně s Dimitriovou dcerkou mohli vyrazit ke kanceláři.

Byl to docela zvláštní pohled na všechny strážce okolo, kteří na mě vyjeveně koukali, když jsem se v hlavní budově objevila s Dimitriovou dcerou a ještě větší překvapení pro ně bylo, kdy jsem se začala smít něčemu co Rozaline řekla. Zjevně z toho měli druhé vánoce a kdo by taky neměl, že?
© LussyNda || http://dark-shadows-of-roses.blog.cz
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 SuperCrazy7 SuperCrazy7 | Web | 5. února 2014 v 16:29 | Reagovat

Bravo, nádhera :-) Rychle další prosím :-)

2 Kačíí Kačíí | Web | 5. února 2014 v 17:17 | Reagovat

Nádhera, chci další :-D  :-D

3 Tessinka Tessinka | 5. února 2014 v 19:29 | Reagovat

úžasný :)

4 jess jess | 5. února 2014 v 20:10 | Reagovat

uzasny :-)  :-)

5 Veronika Veronika | 6. února 2014 v 0:04 | Reagovat

Suprové pokračování:-) nemůžu se dočkat na další :-))

6 Katarina Katarina | 6. února 2014 v 17:24 | Reagovat

To se povedlo ♥

7 Tessinka Tessinka | 6. února 2014 v 19:46 | Reagovat

a můžu se jenom zeptat ... jestli se to děje jenom mě .... ať jdu na jakýkoliv pc tak se mi ukáže, nějaký blbý povolení, že tahle stránka je pro dospělí... tak se jenom ptám jestli jsi to tak nastavila nebo já nevim :D

8 Tessinka Tessinka | 6. února 2014 v 19:46 | Reagovat

a můžu se jenom zeptat ... jestli se to děje jenom mě .... ať jdu na jakýkoliv pc tak se mi ukáže, nějaký blbý povolení, že tahle stránka je pro dospělí... tak se jenom ptám jestli jsi to tak nastavila nebo já nevim :D

9 LussyNda LussyNda | Web | 7. února 2014 v 9:27 | Reagovat

to ted udělali jako novinku na blogu, ale jj je to tam, ale vůbec to nic neznamená spíš je to jako pojistka, protože je lepší mit tohle než ke každé povídce dávat znamení, že se tam občas objeví nějaka erot.... scéna chapeš, ale jinak to nikoho nezakazujeme jen jsme přišli na to, že sem občas chodí i 10 lete děti, tak proto :-)

[8]:

10 LussyNda LussyNda | Web | 7. února 2014 v 9:28 | Reagovat

[8]: spíš je to takova ochrana, protože i když nepíšeme scény toho typu do podrobná i pouhá naznačení se dá za to považovat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama