characters moroi || VA Blood Sisters

20. února 2014 v 14:57 | LussyNda |  characters


VASILISSA DRAGOMÍR

NAME: Vasilissa Rea Sabina Dragomír
YEARS: 17-let
RODIČE: Erick Dragomír & Rea Dragomír
SOUROZENCI: ANDRÉ DRAGOMÍR
ELEMENT: Éter

Lissa nastoupila na akademii sv. Vladimíra kolem věku pěti let. Na akademii už studoval její starší bratr. Na první hodině jí profesorka nechala hláskovat její celé jméno, což bylo pro ní jako dítě opravdu těžké. V ten den potkala svojí nejlepší kamarádku Dhampírku - Rosemarii Hathawayou, která dostala úplně stejný úkol, ale narozdíl od Lissy se ohradili. Od té doby byli nerozlučné, jako sestry. Lissa trávila s Rose každou volnou chvíli a dokonce sebou brala Rose na prázdniny k sobě domů. Kolem věku patnácti let Lissa odjížděla s Rodinou a Rose na rodinou dovolenou, když se jejich auto vybouralo. Celá její rodina zemřela. A jí nezbylo nic jiného, než její kamarádka a taky rodinný titul. Z Lissy se stala Princezna Vasilissa Dragomírová a taky se u ní začala objevovat její moc, které si nevšimla, protože nebyla jen tak normální. Ve stejnou dobu se začali objevovat výhružné dopisy a proto Lissa společně s Rose utíká z akademie. Dva roky tráví v lidském světě, než je strážci najdou a odvezou je zpátky do akademie...

NATALIE DASHKOV

NAME: Natalie Dashkov
YEARS: 17-let
RODIČE: Victor Dashkov
SOUROZENCI: ------
ELEMENT: Země

Natalie je vzdálenou sestřenicí Lissy, ale jen v roly královských. Natálie žije celý život se svým otcem, který trpí nevyléčitelnou chorobou a v blízké době mu lékaři diagnostikovali smrt.
Natalie miluje svého otce a je ochotná pro něj udělat cokoliv si jen řekne a zamane.


MIA RINALDI

NAME: Mia Rinaldi
YEARS: 17-let
RODIČE: Pan a paní Rinaldi
SOUROZENCI: -----
ELEMENT: Voda

Mia patří mezi mrchy akademie. Od začátku co se Lissa a Rose vrátí zpátky na akademii tak dělá Lisse ze života peklo. Před lety se zamilovala do Lissyna bratra Andrého, ale ten jí ublížil a ona se teď snaží dělat ze života peklo Mie.
Za dva roky co Lissa zmizela z Akademie, převzala její místo v partě královských i když královská není. Začala chodit s Lissyným bývalým přítelem Aronem a poté co se Lissa vrátí tak jí to dává velmi dobře najevo...

TATIANA IVASHKOV

NAME: Tatiana Ivashkov
YEARS: kolem 50-let
RODINA: Nathan Ivashkov a jeho rodina
SOUROZENCI: Nathan Ivashkov
ELEMENT: Voda (jinak neznámí)

Tatiana je královnou Morojského světa.
Na první pohled působí velice chladně a každý jí bere jako zlou mrchu, ale je pár lidí, kteří vi, že ani ona není tak strašná jak vypadá. Přes všechno je královnou celého morojského světa a to je pořádná zátěž

ELLEN KIROVÁ

NAME: ELLEN KIROVÁ
YEARS: 45-let
RODIČE: nekrálovská rodina Kirových
SOUROZENCI: -------
ELEMENT: oheň

Kirová je ředitelkou Akademie sv. Vladimíra. Poté co se Rose s Lissou vrací na akademii, chce Rose vyloučit, ale na poslední chvíli ji zachraňuje strážce Dimitri Belikov a tak vezme ředitelce vítr z vlastních plachet.

AARON DROZDOV

NAME: Aaron Drozdov
YEARS: 17-let
RODIČE: family Drozdov
SOUROZENCI: ----
ELEMENT: vzduch

Aaron patří mezi královskou rodinu morojského světa. Před dvěma roky chodil s Lissou, kterou velice miloval, ale ona jeho city neopětovala stejně jak on chtěl. Po jejím odchodu začal po nějaké době chodit s Miou Rinaldi. Poté cose Lissa vrátí, on pořád chodí s Miou, ale pořád touží po Lisse.

JESSE ZEKLOS

NAME: Jesse Zeklos
YEARS: 17-let
RODIČE: Ekaterina Zeklos
SOUROZENCI: Dane Zeklos
ELEMENT: oheň

Jesse patří mezi největší blbce z Akademie. Je členem královské morojské rodiny a dost toho využívá. Vždycky měl slabost pro holky, ale s žádnou moc dlouho nevydrží. Před časem toužil po dhampírce Rose, ale ta ho pořád odmítala, ale pořád s ním flirtovala. Poté co se vrátí, chce to zkusit znovu a dokonce se mu to už skoro povede, když ale mi to překazí strážce Dimitri Belikov.

CHRISTIAN OZERA

NAME: Christian Ozera
YEARS: 17-let
RODIČE: Moira Ozera & Lucas Ozera
SOUROZENCI: ------
ELEMENT: oheň

Christian přišel o své rodiče, když byl dítě. Jeho rodiče se dobrovolně změnili na strigoje a Christiana od malička vychovávala jeho teta Tasha.
Christian patří na akademii mezi vyvrheli, ale nevadí mu to. Svůj veškerý čas mimo školu tráví na půdě kostela. Po návratu Lissy se do ní zamiluje a ona do něj.

VICTOR DASHKOV

NAME: Victor Dashkov
YEARS: 40
RODIČE: Trenton Dashkov
SOUROZENCI: Robert Doru
ELEMENT: země

Victor je členem královské morojské rodiny. Sám vychovává svojí jedinou dceru Nathalii, o které ví, že ho bezmezně miluje a udělá pro něj cokoliv ji řekne. Je vzdáleným strýcem Lissy Dragomírové. Před roky mu doktoři diagnostikovali nevyléčitelnou chorobu a jeho předčasnou smrt...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama