PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI || E. L. James

13. února 2014 v 14:31 | LussyNda |  Recenze KnihNázev: Padesát odstínů šedi I.
Název Aj: Fifty Shades of Grey
Autor: E. L. James
Vydavatelství: XYZ
Rok vydání: 2012
Datum vydání: 26.9.2012
Počet stran: 608

Anotace:
Padesát odstínů šedé (Fifty Shades of Grey) je první díl erotické trilogie, kterou napsala E. L. James a zaujala tak čtenáře po celém světě!

Studentka literatury Anastasia Steel má za úkol zpracovat rozhovor s úspěšným a bohatým podnikatelem Christianem Greyem (Grey = angl. šedý, odtud název knihy 50 odstínů šedé).
Na domluvenou schůzku přijde muž, který Anastasii neuvěřitelně přitahuje. Je okouzlující, krásný, neuvěřitelně chytrý, svůdný a hrozivý. Nezkušená a nevinná dívka poprvé zažívá pocit, že nějakého muže chce. Z jedné strany ji odrazuje jeho záhadná rezervovaná osobnost a z druhé strany se mu strašně touží přiblížit.
Starší a zkušený Christian není schopen odolat klidné kráse, důvtipu a nezávislému duchu mladé dívky. Ať chce nebo ne, musí si přiznat - touží po ní, chce ji...ale za svých vlastních podmínek.
Anastasia je šokovaná i vzrušená Christianovými nezvyklými erotickými chutěmi. Váhá, ale není schopná mu odolat. Vášnivý živočišný vztah odkrývá jejich tajemství i temné sexuální touhy.

Víc si můžete přečíst v mistrně napsaném erotickém románu Padesát odstínů šedi.
HODNOCENÍ 10/10

Na tuto knihu mě přivedla kamarádka, která jí četla a říkala, že se od této knihy nemohla odtrhnout. A musím říct, že měla pravdu. Tuhle první knihu jsem měla během pár dní přečtenou. Oslovil mě hlavně děj..
Tuto knihu vřele doporučuji všem, kteří se chtějí odreágovat a taky zkusit něco jiného než je Fantasy a sci - fi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama