MEANING of LIFE I| 3. |I Nový směr

17. srpna 2014 v 8:00 | LussyNda |  Meaning of Life
3. Kapitola: Nový směr DÍL: I. SERIE: MEANING of LIFE AUTOR: LussyNda ŽÁNR: RomantikaDny ubíhali a já stále neměl nikoho, kdo by hlídal Nadiu. Začínal jsem být opravdu zoufalý, jak sakra mám někoho najít, když vždycky když Nadiu uvidí, tak se udělá něco, co všechny hned odradí. Odradila všechny starší chůvy a nakonec i ty, které ještě byli ve škole. Začínal jsem si opravdu myslet, že neexistuje nikdo, kdo by jí hlídal.

Netušil jsem, co se to s ní děje. Byla jak z divokých vajec a přitom byla vždycky tak hodná a poslušná a teď? Jak se může ze dne na den tak hrozně změnit. Vážně nevím, kdyby nebylo mého staršího bratra, co bych dělal.

Ben se rozhodl, že malou pohlídá a vezme jí do kanceláře, když nebudu doma, ale to taky nemohlo trvat dlouho.

Ben měl své práce dost a opravdu nemohl se starat o mojí dcerunce, i když to byl příjemný pocit, ale už to prostě nešlo tak dělat a tak budu muset prostě něco vymyslet a začít realizovat můj plán anebo bych jí taky mohl dát do školky k ostatním dětem. Možná, to je to co jí chybí. Děti jejího věku, se kterými by si mohla hrát.

No ještě uvidím, ale jestli nevyjde ani moje poslední možnost, tak už opravdu nebudu mít jinou možnost, než jí dát do školky.
Naposledy jsem se podíval do zrcadla a uhladil si svoje vlasy. Měl jsem na sobě černé džíny a bílou košili, u které jsem nechal rozepnuté dva horní knoflíky u krku. Znovu jsem si rukama prohrábl vlasy, abych tak vytvořil rozcuchaný vzhled a když jsem byl konečně spokojený, vyrazil jsem ze svého pokoje rovnou dolů.

"Někam se chystáš?" ozval se hlas mého bratra. Ohlédl jsem se a viděl ho sedět na gauči v obývacím pokoji a předním seděla na zemi moje dcera a kreslila si na koberci.


"Jo chystám. Mám sraz s Adamem." Řekl jsem mu a chtěl jít ke dveřím, když mě znovu zavolal.
"Matte?" otočil jsem se k němu. "Nezapomněl si na něco?" pozvedl obočí, já pokrčil rameny a podíval jsem se na svojí dceru, která se teď na mě dívala s jejíma modrýma očima.


"At nepomaluje ten koberec." Řekl jsem nezaujatě, otočil jsem se a odešel hned, než mohl něco namítat. Slyšel jsem jeho dlouhý povzdech a pak hlas své dcery, ale už jsem byl moc daleko, abych věděl, na co se ptala a konec, konců to bylo fuk. Dneska byl večer. Jdu na tu zatracenou party, abych se konečně vzpamatoval a možná i začal nový život.


Vím, že to stejně nepůjde, ale musím se snažit.

Nemůžu do konce života jen pracovat.


Jsem chlap a mám taky svoje potřeby, které jsem hodně zanedbával, ale to se dneska změní.

Nasedl jsem do svého auta a vyrazil směrem k Adamovu klubu. Dnes večer mě čekal večer, na který opravdu dlouho nezapomenu, jsem si tím opravdu, ale opravdu hodně jistý.
***
Už když jsem vystupoval z auta, věděl jsem, že tu bude opravdu hodně lidí, stačilo se jen podívat na zástupy aut. Ještěže jako VIP člen mám zvláštní parkování, takže nemusím chodit daleko.


Vstoupil jsem do budovy a do uší mi hned padla hudba, která se hlasitě rozléhala kolem. Rozhlédl jsem se a měl jsem pravdu. Bylo tu narváno. Páry společně tancovali na parketu nebo popíjeli u baru a dobře se bavili.


V dálce už jsem zahlédl Adama, jak se skvěle baví s nějakou blondýnkou, a musel jsem se usmát. Adam byl přímo vysazený na blondýnky. Vlastně si ani nepamatuju, jestli měl někdy ženu, která nebyla blondýnka. No asi ne.


Nikdy neměnil svůj styl.

Sešel jsem rychlým krokem schody dolů a šel mezi páry k mému kamarádovi. Musím říct, že celou cestu tam jsem si opravdu užíval pohledy všech žen v místnosti. Byl to jako by starý playboy Matt byl zase zpátky.


Ten chlap, který se netrpěl ztrátou svojí ženy a nemusel řešit každý den problém s jeho nezletilou dcerou. To byl muž, kterým chtěl být, ale svět je prostě krutý a já jsem se musel smířit s tím, co je teď. Nemohl jsem vzpomínat na minulost, ale mohl jsem změnit svojí přítomnost a následně tak i budoucnost.


Došel jsem až k baru a usmál se.

"Vidím, že nezahálíš ani minutu." Řekl jsem mu a usadil se vedle něho v baru. Adam a jeho společnice se na mě podívali a on se zašklebil.

"Nikdy nezahálím." Věnoval blondýně poslední polibek, něco jí pošeptal do ucha a ona se zatvářila trochu ublíženě, ale i tak odešla. "A taky neměním svůj styl." Přistrčil ke mně panáka whisky, kterého jsem hned do sebe kopl.

"Všimnul jsem si a musím tě pochválit, vedeš si čím dál tím lépe a dneska obzvlášť. Tak jak se ti povedlo jsem dostat takových krasotinek, hm?" ptal jsem se ho, když jsem se napil dalšího panáka, který mi přinesl barman.

"Mám čich na lidi a hlavně." Naklonil se ke mně. "Všechny jsou mladé maso. Studentky nebo absolventky vysoké školy." Zašklebil se na mě a v očích se mu značila rozpustilost. "Musíš se dostat do formy, chlape a proč ne začít mladým masem." Zasmál se a znovu se napil a já jsem se musela usmát.


Měl pravdu. Mladá krev, to bylo přesně to, co jsem doopravdy potřeboval. Nechtěl jsem ženu, která hned myslela na sňatek. Toho už jsem si zažil dost. Potřeboval jsem si užít. A to pořádně. Jsem chlap a potřebuju uvolnění, jak už jsem řekl, to že budu jen pracovat, ničemu nepomáhá a možná proto jsem poslední dobou tak vystresovaný ze své vlastní dcery.

Zrovna jsem dopíjel svojí třetí skleničku, když se vedle mě ozvalo zapískání, které provedl Adam sám.

"Hm musím říct, že to co můj zrak nyní spatřil se mi tedy, ale opravdu moc líbí." Zahvízdal znovu. Otočil jsem hlavu směrem ke schodišti, kde zrovna stály dvě ženy. V těsných sexy šatech, jedna byla blondýnka s vlasy, které jí sahali někam až zadečku, měla na sobě červené těsné šaty a černé boty na vysokém podpatku.

Byla krásná, ale pořád jí něco chybělo, ale to co padlo do mého zorného pole, mě málem srazilo na kolena a ihned se mi nahrnula krev do slabin.

Díval jsem se na ženu, která stála vedle ní. Černé šaty jí báječně ladili k její pleti, boty seděly dokonale na jejích krásných nohách, sjel jsem pohledem k jejím ňadrům, kterých se díky podprsence tlačili nahoru a ukazovali tak cestu do ráje. Měkké kudrliny jejích světle hnědých vlasů ji sahali do půli zad, ale já se zaměřil na jejích hlubokých oříškových očích, které zkoumaly zadumaně místnost.
Jazykem si přejala přes jahodové rty a na rtech se jí objevil úsměv.

Tak tohle bude opravdu zábavný večer a už teď jsem věděl, že tahle žena nemůže uniknout mým spárům.

Ani kdyby sama chtěla.


Pokračování příště ....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

líbí se Vám povídka MEANING of LIFE ???

1. ANO
2. NEVÍM
3. NE

Komentáře

1 Jackie Jackie | 17. srpna 2014 v 8:39 | Reagovat

Krásna kapča, šup sem s ďalšou!

2 Nats Nats | E-mail | Web | 17. srpna 2014 v 23:30 | Reagovat

Skvělá kapi :) Už aby byla další :)

3 veronika veronika | 29. září 2014 v 21:58 | Reagovat

Nádherná kapitola prosím další :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama