HREJ FÉROVĚ || Emma Hart

30. prosince 2014 v 11:16 | LussyNda |  Recenze Knih

NÁZEV: Hrej Férově
DÍL: III.
SÉRIE: The Game
AUTOR: Emma Hart
VYDAVATELSTVÍ: Galatea
DATUM VYDÁNÍ: 10/2014

Její minulost je plná utrpení. Jeho minulost zase plná bolestného zármutku. A i přesto je jediným na světě, kdo jí připomene, že je pro co žít.
Abbi Jenkinsová už ani nedoufala, že by někdy opustila zdi ústavu pro duševně choré, kde musela strávit celý poslední rok. Že se jí to povedlo, však neznamená, že by zapomněla, co všechno jí Pearce provedl. Moc dobře ví, že jedinou šancí, jak se vyrovnat s depresemi, které jí každý den ničí mysl, je balet, který je pro ni víc než jen pouhým koníčkem. Balet na prestižní umělecké škole Juilliard v New Yorku je tím jediným, co jí dává touhu žít. Něco, k čemu se může upnout.
Blake Smith opustil Londýn z jednoho jediného důvodu, a to i přesto, že nikdy nechtěl utíkat před bolestnou minulostí. Po příjezdu do New Yorku je plně odhodlaný, že splní slib, který dal sestře a dostane se na Juilliard. Nikdy však nepředpokládal, že bude ve stejné třídě s Abbi - dívkou, jejíž oči jsou plné smutku a utrpení. Utrpení, jaké on sám dobře zná. Každá hodina, kterou spolu stráví, je sbližuje víc a víc. A Blake už nemůže dále bojovat s nutkáním ochránit ji samu před sebou.
Čím více se dozvídají o své minulosti, tím více se musí ptát sami sebe, zda existuje ještě něco, co by je mohlo zachránit…


HODNOCENÍ: 10/10
Další pokračování her je o Maddiině kamarádce Abbi, která až donedávna byla v psychiatrické léčebně, kam se dostala po sebevraždě. Abbie se nyní musí pokkusit začít znovu žít a jediné, co jí dává sílu je - BALET.
Po návratu domů začne chodit do tanečního studia a připravovat se na příjímací zkoušky na JULIARD. V baletním studiu se setkává s mladým angličanem Blakem, který se přihlásil na Julliard, aby splnil slib své sestře. Oba si od prvního okamžiku padnou do oka a společně uzdravují rány, které mají oba na své duši
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama