LEGENDÁRNÍ MILOVNÍCI || Nicole Jordan

19. prosince 2014 v 21:46 | LussyNda |  Recenze Knih
Název: Střevíček pro Popelku
Série: Legendární milovníci
Pořádí knihy: 1.
Autor: Nicole Jordan
Vydavatelství: Domino
Datum Vydání: 2012
První kniha ze série o legendárních mileneckých dvojicích. Příště nás čekají Romeo a Julie…
Rod Wildeů je od nepaměti symbolem nehorázného pohrdání pravidly vybrané společnosti. A přece se v nejnovější sérii historických romancí z pera Nicole Jordan staneme svědky toho, jak pět příslušníků tohoto rodu našlo životní lásku - a navíc v příbězích, které se nápadně podobají osudům legendárních mileneckých párů. Seznamte se tedy s lordem Ashtonem Wildem, jenž se stane vysněným princem pro velmi svéráznou Popelku…
Na tom honosném bále se sešla celá londýnská smetánka. Nechyběl pochopitelně ani Ashton Wilde, markýz z Beaufortu, jehož ostřížímu zraku neunikla kráska ve skvostných šatech. Proč má ale tak ustaraný výraz? Ashton je rozhodnut přijít věci na kloub, protože velmi dobře ví, že projevy účasti a soucitu mají na ženy téměř zázračný vliv. Tak snadno pak začnou podklesávat v kolenou…
Maura Collyerová ovšem o žádného svůdníka či zachránce nestojí. Umí vzít vlastní osud pevně do svých rukou a hodlá to učinit i tentokrát. Ano, získá od podlého vikomta Deeringa zpět milovaného koně ze svých stájí! Udělá pro to všechno… možná dokonce přijme i nabídku pomoci od Ashtona Wildea.
Společně podnikají nebezpečnou cestu plnou rizik a útrap, ale i sladkého sbližování. Může si ale kráska bez titulu a bohatství dovolit důvěrný vztah s mužem ze skandály opředené rodiny? A ukáže se být pravdivou rodinná legenda, která praví, že Wildeové nepropadají lásce snadno, ale když už najdou tu pravou, milují vášnivě a na celý život?


Název: Zdráhavá Julie
Série: Legendární milovníci
Pořádí knihy: 2.
Autor: Nicole Jordan
Vydavatelství: Domino
Datum Vydání: 2013
Román ze série Legendární milenci si tentokrát vzal za námět Romea a Julii…
Sophie Fortinová by se měla vznášet na obláčku štěstí, ale místo toho ji svírá žal.
Čeká ji totiž sňatek z rozumu. Rodiče jí vybrali vdovce středního věku, jehož prostřednictvím se mají Fortinovi navrátit na výsluní společnosti a dobrat se majetku, o nějž byli před lety připraveni.
Rozdanými kartami osudu ovšem pořádně zamíchá jeden jediný ples, který Sophii přivede do cesty lorda Jacka Wildea. Hned při prvním setkání mezi nimi přeskočí jiskra a Sophii se zdá, jako by snila nádherný sen. Jenže ten vášnivý a nevyzpytatelný muž pochází z rodu Wildeů, se kterým jsou Fortinovi na kordy už po tři generace. Spojení s ním by Sophiin otec nikdy, nikdy nepřipustil!
Odhodlaný Jack Wilde si však umíní stát se novým Romeem. Podaří se mu překonat úklady osudu, získat srdce zdráhavé dámy a ukončit nesmyslnou zášť mezi oběma rody?
HODNOCENÍ: 10/10
Další série od Spisovatelky NICOLE JORDAN. Musím říct, že tahle spisovatelka je jedno z mých nejoblíbenějších, která píše historické romance. Jen jediné, co je mi líto, že knihou ZDRÁHAVÁ JULIE asi končí vydávání těchto knih.
Protože nakladatelství DOMINO se rozhodlo zrušit vydáváním historicko-romantického žánru. Což je opravdu veliká škoda, protože je spoustu nepřeložených knih tohoto žánru.
Nejhorší na tom je, že je spousta nepřeložených celkových sériich, jako u téhle, takže asi nic :-)
Ale tyhle knihy můžu taky vřele doporučit, pro někoho kdo má rád tento žánr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baru Baru | Web | 19. prosince 2014 v 21:55 | Reagovat

Ahoj předem se omlouvám, že otravuju takhle večer, ale můžu tě poprosit o hlas pro BarusHey v soutěži o prsten? Stačí kliknout na web a nasměruje tě to na soutěž. Moc se omlouvám, že rušim, ale už nevim, kam jinam psát. Děkuju moc :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama