MANŽELSKÁ SMLOUVA || Jennifer Probstová

30. prosince 2014 v 11:21 | LussyNda |  Recenze Knih
NÁZEV: Manželská Smlouvá
DÍL: I.
SÉRIE: Manželství
AUTOR: Jennifer Probstová
VYDAVATELSTVÍ: Ikar
DATUM VYDÁNÍ: 06/2013
Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky - a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?HODNOCENÍ: 10/10
Knihu jsem měla doma něco málo přes rok a dlouho jsem ji odkládala, protože mi přišla taková nějaká nemastná a neslaná, ale nakonec jsem se přemohla a musím říct, že je to vynikající dílo.
Samozřejmě záleží jestli máte rádi žánr - ROMANTIKA. Přece jen je to smyšlené dílo a v našem světě se tohle jentak nestává, ale na druhou stranu je to odreágování od okolního světa.
Alexa potřebuje peníze, aby zachránila dům svých rodičů a tak přistoupí na nabídku staršího bratra své nejlepší kamarádky Nicholase Ryana, aby se na rok stala jeho manželkou, díky které získá dědictví po svém strýci.
Co může být těžkého předstírat jeden rok manželství? Nic.
Problém je akorát v tom, že v průběhu jejich společného soužití si Alexa uvědomuje, že láska, kterou v dětství k Nicholasovi cítila vůbec nevymizela a teď nastává problém, co stím?
Alexa je odhodlaná smlouvu dodržet a po roce odejít, i když ví že odchod jí bude stát vlastní srdce. Ale ani Nick není k Alexe lhostejný.
Po několika nocích plných vášně zjištuje, že Alexa v něm probouzí dosud nepoznaný cit, který Nicka děsí, ale jeho city nebude jediným problémem pro Nicka, když Alexa zjistí, že je těhotná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama