Meaning of Life | 4. | Nezapomenutelná noc

5. prosince 2014 v 8:51 | LussyNda |  Meaning of Life

KAPITOLA: 4. Nezapomenutelná noc DÍL: I. SERIE: MEANING of LIFE AUTOR: LussyNda ŽÁNR: Romantika
Debbie POV:


Nevím, proč jsem se k tomu nechala od Nataly přemluvit, vážně netuším, co mě k tomu vedlo, jak jsem jen mohla připustit, aby mě zatáhla do takové věci, koho zajímá nějaký snobský večírek?


A ještě navíc v průběhu týdne. Měla bych se spíš zaměřit na svá studia a pořádně máknout. Už tak jsem po nemoci babičky zameškala opravdu dost hodin a teď mi chybí, ale Nataly trvala na tom, že prostě s ní musím jít a hlídat ji, aby neudělala, nějaký malér.
V malérech byla Nataly opravdu veliký odborník, zvládla se zamotat, do takových problémů, které se nikomu nikdy v životě nepodaří dostat, ale ona to zvládla jen po pár minutách, tak to byl tedy ten pravý důvod, proč jsem tady stála v těch upnutých šatech a vysokých podpatcích, které mi Nataly půjčila od sebe, abych měla v čem jít.


Nebyla jsem zrovna ten nejlepší člověk na večírky, spíše jsem se snažila o to, abych se jim vyhnula a zaměřila se na svá studia, ale od té doby co jsem v prváku potkala Nataly a staly se z nás kamarádky, tak mě tahala po různých akcích, ale vždycky to bylo o víkendu, když jsme neměli školu a hlavně tohle, bylo taky něco jiného. Nataly pocházela sice z bohaté rodiny, ale většinou jsme chodili na studentské party nebo do klubů. Nikdy jsem nebyla na takové akci a teď jsem se tu cítila opravdu nesvá.
"Tak pojď Debb…" zasmála se mi Nataly do ucha. "Pořádně si zařádíme." Řekla mi s úsměvem, chytla mě za ruku a už mě táhla po schodech dolů. Povzdechla jsem si a následovala ji, co jsem taky mohla dělat jiného, když jsem jí tady měla dělat chůvu.
Dobelhali jsme se k jednomu volnému stolečku a hned k nám přišla servírka se šampaňským, které se tu rozlévalo zadarmo. Usmála jsem se a skleničku si dala k ústům a rty jsem sevřela okraj chladného skla. Šampaňské se dotklo mých rtů a ve stejnou chvíli jsem na sebe ucítila něčí pohled. Zvedla jsem zrak a setkala s pohledem modrých očí, které se na mě dívali s neskrývanou touhou. Olízl si jeho vlastní rty a zaměřil se na mé, po kterých mi nyní ztékala kapka šampaňského, a já ji setřela jazykem
.
"No paní Debb…" vyjekla Nataly a dívala se na mě v šoku a uličnickým úsměvem. "Ty vážně právě balíš jednoho z nejkrásnějších chlapů z místnosti??? A vypadá to, že na tebe bere." Mrkla na mě Nataly. Podívala jsem se na ní a pak na toho muže, který mě stále sledoval. Nevím proč, ale při jeho pohledu mi naskakovala husí kůže po celém těle. "Víš, co. Ukážeme mu, co mu můžeš nabídnout." Zasmála se, chytla mě za ruku a táhla mě na parket.

Prodrali jsme se mezi tančícími páry a zrovna začali hrát jednu z mých oblíbených skladeb Whenever, Wherever od Shakiry. Zaposlouchala jsem se do tonu hudby a společně s Nataly jsme začali tančit. Moje boky se vlnili do rytmu hudby a já se nechávala unášet tony hudby, která doslova lákala, abychom se trochu odvázali. Znovu jsem na sobě cítila něčí silný pohled, otočila jsem se a pohlédla do očí, které nyní nabrali tmavě modrou barvu. Jeho ruce byli zaťaté v pěst a jazykem si přejížděl přes rty. Usmála jsem se a dál jsem se pohybovala při zvuku hudby. Vím, že jsem hrála dost špatnou hru, ale v tuhle chvíli mi to bylo jedno.
Chtěla jsem být pro jednu noc nezodpovědná a dělat, to co dělají všichni ostatní. Prostě se bavit. Při každém mém pohybu na mě upíral své modré oči a já jsem se dívala na něj, čím jsem mu dávala jasně najevo, jakou hru s ním chci hrát a co se od něj očekává a on mi oplácel velice žhavým a sexy pohledem. Jeho kamarád se k němu naklonil a něco mu pošeptal do ucha a tím ode mě odpoutal jeho pohled.
Otočila jsem se a spatřila Nataly, jak se vlní proti nějakému chlapovi. Písnička skončila a začala Hips Don't Lie ft. Wyclef Jean od Shakiry otočila jsem se, ale on už byl pryč. Povzdechla jsem si a vydala se k našemu stolu, když mě někdo popadl kolem pasu a já cítila silnou kořeněnou vůni a silné ruce kolem mého těla a věděla jsem naprosto jistě, kdo je to. Před pár minutami jsem rozehrála hru a teď se budu muset vypořádat s následky. Začala jsem se, pohybovala proti jeho tělu do rytmu hudby a on se pohyboval proti mně a přitom svým štíhlými prsty přejížděl po mém těle. Nevím, jak dlouho jsem se proti němu kroutila, když mě otočil a přitiskl na své tělo. Díval se mi upřeně do očí s nepopíratelnou touhou. Usmála jsem se na něj, ruce jsem dala kolem jeho krku a on mě pevně sevřel kolem pasu do zvuku hudby, která nás plně pohltila, jsme se proti sobě pohybovali. Sjela jsem pohledem z jeho očí k jeho ústům a pak zase zpátky. Viděl můj pohled a v další vteřině jeho rty byli na mých.


Líbal mě s vášní a neskrývanou touhou. Tisknul mě k sobě a oba jsme se nepřestávali líbat. Úplně mě pohltil a já jsem mu nadšeně vycházela vstříc. Byla jsem jak opilá jeho polibky. Plně jsem se mu odevzdala.


Nějak jsem si to ani neuvědomovala a nebo jsem si to nechtěla připustit, že dělám něco špatně, ale bylo mi to jedno. Nevím, jak se to stalo, ale najednou moje záda přišpendlil ke chladné stěně, rty se stále zmocňoval těch mých, v jedné ruce svíral nad hlavou mé ruce a tou druhou jel po mém stehně až pod mé šaty. Odpoutal se od mých rtů, zadíval se mi do očí a asi musel vycítit můj souhlas, protože mě popadl kolem pasu, omotala jsem mu nohy kolem boků a znovu ho políbila, pevně mě sevřel a dál už jsem neorientovala, až když jsem byla přitisknutá k chladnému sklu. Otevřela jsem oči a dívala se oknem na měsícem osvícené golfové hřiště. Jeho horké rty přejížděli po mém již rozpáleném krku a ruce mu sjeli k zapínání mých šatů, zip sklouzl dolů, stejně jako moje šaty, které dopadli na podlahu, otočila jsem se k němu, jedním pohybem roztrhla jeho košili, prsty mi přejeli po jeho tvrdých břišních svalech. Podívala jsem se mu do očí, které plály vášní. Jeho rty se znovu přisáli k těm mým, zvedl mě a já se dál orientovala, až když moje zády dopadli na měkkou matraci do saténového povlečení.

Zmocňoval se mně svými rty i jeho zkušenými prsty, které mě laskali po celém těle. Nataly mi slibovala, že tahle noc bude nezapomenutelná, ale ani v těch nejdivočejších snech mě nenapadlo, jak moc bude tato noc nezapomenutelná.

pokračování příště ....

Tak co myslíte? dobré nebo špatné?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 N N | 5. prosince 2014 v 13:46 | Reagovat

Naprosto úžasné, už se těším jak to bude pokračovat :-)

2 Jackie Jackie | 7. prosince 2014 v 17:19 | Reagovat

[1]: súhlas :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama