VŠECHNY JEHO SNY III. || CC Gibbs

7. prosince 2014 v 15:55 | LussyNda |  Recenze Knih

NÁZEV ČJ: Všechny jeho sny
NÁZEV AJ: Knight Takes Queen
SÉRIE: Všechny jeho touhy III.
AUTOR: CC Gibbs
VYDAVATELSTVÍ: Domino
ROK VYDÁNÍ: 2014
DATUM VYDÁNÍ: 04/2014
Kolik trápení je člověk schopen unést pro osudový vztah?
Katherine Hartová už urazila obrovský kus cesty od okamžiku, kdy nastoupila jako počítačová expertka do Knight Enterprises. Ani ve snu by ji tenkrát nenapadlo, že příchodem do království Dominika Knighta změní celý svůj život. A zdaleka nejen v pracovní sféře.
Dominika odnepaměti provázela pověst predátora, který tvrdě prosazuje své požadavky na obchodním i milostném poli. Jeho objetím prošly zástupy nádherných žen..., ale pak se objevila zelenooká Kate, a ke všeobecnému úžasu si uzurpovala veškerou jeho pozornost. Fascinovala ho. A probudila v něm vášeň téměř živočišnou.
Kate a Dominic si prošli vzestupy i pády, ale vždy věděli, že patří k sobě. A teď Kate čeká jeho dítě! Nikdy dřív se necítila tak opečovávaná, tak spokojená... a ukojená. Jenomže pak udeří tragédie a milenci si musí znovu položit onu trpkou otázku: jak velkou cenu jsou za svůj vztah ochotni zaplatit? Kolik bolesti jsou kvůli němu schopni unést?

HODNOCENÍ: 9/10
Dominik odstranil všechny hrozby, které hrozili jeho milované, ale tentokrát bude muset bojovat mnohem tvrději, aby získal zpět Katinu ztracenou důvěru. Jediné, co mu hraje do karet je fakt, že Kate čeka jeho dítě. Dominik věří, že to dítě a fakt, že mu nikdy nedokázala odolat, hraje v jeho prospěch. Jediným problémem zůstává, že Dominik je stále na oko ženatý a čeká jen dokud se nenarodí dítě jeho známého, kvůli kterému tohle všechno udělal.
A potom už mu nic nebude stát v cestě, aby mohl se svojí Kate a jejich dítětem strávit zbytek života. Poté co je konečně úředně rozvedený začne plánovat svatbu a společný život s Kate, když udeří do jejich dokonalého života další rána.
KATE PŘÍJDE O DÍTĚ.
Dominik je zdrcený a neví, co má udělat, tak aby Kate ulevil. Přesto všechno si Kate vezme za ženu ještě toho večera v nemocnici. Chce jí všechno vynahradit, ale Kate žádá jediné. Poté, co bude zdravá, chce se pokusit o další dítě, ale Dominik váhá. Když přišla Kate o dítě, málem jí ztratil a to je jediné, čeho se opravdu bojí, ale Kate trvá na svém. Dominikovi, tak nezbývá nic jiného než její přání splnit. A tak po výsledkách jejích testů a svolení jejího lékaře se Dominik dává do práce a do měsíce s Kate čekají další dítě.

Tenhle poslední díl mě dostal ze všech nejvíc. U scény, kdy přišla o dítě jsem nemohla zadržet slzy, jak mě jich bylo líto. Potom všem, co si spolu vytrpěli měli být konečně šťastný a pak další ráná, ale i přes to všechno to dopadlo dobře a já jsem moc ráda, že jsem si tuto sérii knih přečetla. Takže pokud máte rádi pěkné knížky a nevádí vám Erotický nádech, tak knihy vřele doporučuji všem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama