ZKROCENÍ ŠARMANTNÍHO REBELA || Suzanne Enoch

28. prosince 2014 v 9:25 | LussyNda |  Recenze Knih
NÁZEV: Zkrocení šarmantního rebela
DÍL: I.
SÉRIE: Klub Dobrodruhů
AUTOR: Suzanne Enoch
VYDAVATELSTVÍ: Domino
DATUM VYDÁNÍ: 03/2013
Jak přimět obletovaného lva salónů, aby se vzdal povrchních radovánek?
K nezměrnému údivu vznešené společnosti se po deseti letech vrátil proslulý rebel a dobrodruh Bennett Wolfe. Londýnská smetánka ho považovala za mrtvého, takže jeho příjezd způsobil opravdovou senzaci. Všichni o něj projevují obrovský zájem - zejména pak mladé nezadané dámy. On však má oči pouze pro záhadnou Phillipu Eddisonovou.
Phillippa si raději čte než flirtuje, ale o společenských pravidlech a dvoření přece jen něco ví. Kupříkladu si je naprosto jistá, že skutečný gentleman nelíbá dámy na počkání…
Rozvážná a tichá lady Philippa se najednou ocitá na pokraji skandálu, což je pro ni něco zcela nového. Více už ji znepokojuje jen skutečnost, že v Bennettově přítomnosti zapomíná na veškerá pravidla a pozvolna podléhá pokušení. Tomu je ale třeba učinit přítrž! Phillipa prostě musí naučit Bennetta slušnému chování, protože jinak jí hrozí, že podlehne vášním stejně nespoutaným jako je muž, který jí je nabízí.

HODNOCENÍ: 10/10
Další ze série mých oblíbených knih, které mohu opravdu vřele doporučit.
Bennet Wolfe se vrací do Londýna, kde si všichni myslí, že je mrtví. U svého nejlepšího přítele, kde se odehrává čtení Bennetových knih potká mladou Philippu, která ho zaujme znalostí pro jeho knihy. Philippa je, ale slušně vychovaná mladá dáma která se blíží k pověsti modré punčoše. Její život se ale po příchodu Benneta změní a Philippa najednou začne zapomínat na své dobré vychování.
Bennet musí očistit svojí pověsť a dokázat, že kniha kterou vydal jeho spolucestoval je jeho jen upravená. S Philippinou pomocí se mu to nakonec podaří, ale Philippa se nakonec ocitá na na pokraji skandalu, když je unesena. Její pověsť už nikdy nebude taková jakou ji chtěla mít a tak Bennet po jejím nalezení si okamžitě Philippu vezme za manželku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vicky Vicky | Web | 28. prosince 2014 v 9:58 | Reagovat

nečítala som to :/ možno raz ale tak ja veľmi na také nie som skôr na tie dievčenské :) pekný blog ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama