MEANING of LIFE | 5. | Zasněná

5. ledna 2015 v 16:03 | LussyNda |  Meaning of Life
KAPITOLA: 5. Zasněná DÍL: I. SERIE: Meaning of Life AUTOR: LussyNda ŽÁNR: Romantica

... já vím, že jsem říkala, že budu tuhle povídku přepisovat, ale nakonec jsem si to rozmyslela a nechám to jak to je...
... ono by to totiž bylo daleko komplikovanější než jsem si původně myslela ...


DEBBIE POV:


Ještě teď jsem byla mimo.

Nikdy mě nenapadlo, že bych strávila noc s úplně cizím mužem, bůhví kde, ale bylo mi to v tuhle chvíli jedno. Díky ještě doznívajícím dotekům jsem se cítila úžasně. Moje tělo hořelo po jeho silných prstech a po rtech, které laskali každý kousíček mé kůže.


Celé moje tělo bolelo z noci vášně, kterou jsme společně prožili. Měla jsem už spoustu kluků, ale stoprocentně můžu říct, že tohle byl můj nejlepší zážitek v životě a rozhodně si ho budu pamatovat ještě opravdu hodně a hodně dlouho.


Konečně jsem se dostala ke vchodu našeho bytu, ve kterém žijeme společně s Nataly. Zula jsem si boty, abych nedělala hluk a vyběhla schody do našeho poschodí, rychle jsem odemkla a vešla dovnitř. Zády jsem se přitiskla ke dveřím a konečně jsem se zhluboka mohla nadechnout a znovu vydechnout.


Vedle z pokoje, který patřil Nataly, se ozývalo klidné oddechování a tak jsem se uklidnila, že se dostala v pořádku domů. Odstoupila jsem ode dveří a vešla do svého pokoje, kde jsem se hned svalila na postel.


Dívala jsem se na svojí zde a přemýšlela nad tím, co jsem vlastně dneska udělala. Poprvé v životě jsem se odvázala a vůbec toho nelituji.
S úsměvem na rtech jsem konečně padla do opravdu hlubokého spánku a zdálo se mi o hlubokých modrých očích, které mě laskali celý večer.


***


Probudila jsem se kolem desáté hodiny dopoledne. Celé moje tělo mě bolelo, ale cítila jsem se pořád skvěle.


Odhrnula jsem peřinu a zjistila, že stále mám na sobě šaty ze včerejší noci. Vstala jsem z postele, prohrábla jsem si vlasy a pomalými kroky jsem se vydala do koupelny, kde jsem na sebe pustila horkou sprchu, která mi po pár vteřinách začala uklidňovat bolavé svaly, umyla jsem si své tělo i vlasy. Vypla jsem sprchu a zabalila kolem svého těla osušku.


Natřela jsem si tělo hydratačním krémem, vyfoukala jsem si vlasy. Ještě v ručníku jsem přešla ke své skříni a vytáhla světlé džíny a tmavě růžovou halenku. Oblékla jsem se a pak jsem na obličej nanesla decentní make-up. Vlasy jsem si rozčesala a stáhla gumičkou do culíku.


Vzala jsem si kabelku a šla rovnou do kuchyně. Zapnula jsem konvici a začala vařit kávu. Mezitím jsem si připravila vločky.
Do kuchyně vešla Nataly zrovna, když jsem dojedla a dopíjela kávu.

"Bože to byl večer, já…" ztuhla, když mě uviděla. "Ty si tady?" Ptala se a její oči se rozšířily. Přikývla jsem a věděla naprosto dobře, co bude následovat. "Ale semnou domu jsi nešla. V kolik si vlastně přišla domů?" povytáhla obočí a já jsem si povzdechla.

"Zrovna svítalo." Napila jsem se ze svého hrnku.

"O můj, bože!" vypískla Nataly a zasmála se. "Konečně, takže si měla štěstí s tím chlapem?" smála se. "Naše svatá Anežka se konečně pořádně odvázala a užila si života." Protočila jsem očima. Nataly si sedla ke stolu a podepřela si rukama bradu. "Tak povídej."

"Co chceš slyšet?" rezignovala jsem.

"Všechno. Byl dobrý?" povytáhla obočí. Podívala jsem se na ní a pak mi najednou v mysli vyskočila vzpomínka, jak se nade mnou skláněl a svým tělem mě doháněl k šílenství takovým způsobem, až jsem málem zapomněla na všechno.

"Byl." Usmála jsem se a zkousla si spodní ret. Nataly začala pištět. "Dobře, ale teď už vážně nemám čas." Řekla jsem ji a dívala se na její nechápavý obličej. "Mám přednášku. Musím běžet." Řekla jsem s úsměvem, vzala si tašku a odešla dřív, než mohla zase něco namítat. Nataly byla dobrá kamarádka, ale někdy mi opravdu, ale opravdu lezla na nervy a byla velice nesnesitelná, hlavně v době jako je tahle, když se ze mě snažila dostat podrobnosti.


Ještě mám v živé paměti, jak mě chtěla dát dohromady se svým bratrem Brianem a pak chtěla znát úplně všechny podrobnosti. Jako vážně? Kdo chce vědět sexuální zážitky svého vlastního bratra?


Někdy byla, jako posedla a nechápala, jakože někdo kdo vypadá, jako já nemá žádného přítele. Její slova ne moje.


Povzdechla jsem si a vyrazila jsem směrem ke kampusu. Dneska byl velký den. Měla jsem odevzdat závěrečnou práci a pak už jsem měla všechny kredity splněné, tedy pokud projdu. Nerada bych strávila další měsíc ve škole, zrovna ve chvíli, když jsem konečně našla opravdu super práci na léto, při které bych si mohla vydělat opravdu slušné peníze.


A bůh ví, že jsem je opravdu potřebovala. Odstěhovala se od rodičů, aby začala nový život někde dál než u nich doma a tak po nich nemohla požadovat, aby jí ještě živily, to prostě nešlo, protože kdyby ano, musela by odjet na léto domů a to se jí nechtělo a tak když se objevila nabídka, práce, tak po ní hned skočila. Ted, jen zbývala otázka, jestli je dost kvalifikovaná, aby jí na tu práci najali anebo ne.

Ale to ukáže dnešek.

MATTHEW POV:


Nevím, čím to bylo, ale dnes jsem měl nejlepší náladu za posledních několik let.


Popravdě řečeno, nechtěl jsem, aby včerejší noc dopadla, tak jak dopadla, ale stalo se a na druhou stranu jsem se naprosto uvolnil, takovým způsobem, že ze mě spadly všechny moje starosti. V práci jsem čišel velice dobrou náladou, ale jak se blížil večer tak jsem se čím dál víc obával návratu domů.

Bratr byl naštvaný, že jsem se nevrátil a odešel od své dcery, ale co je na tom špatného. Vždyť se taky občas potřebuji odreagovat, on to taky dělá.


Myslel jsem, že se mu dneska vyhnu a strávím večer v práci, abych dohnal všechno, co jsem ještě nestačil, ale bohužel Ben sehnal paní na hlídání a já jako otec jsem se s ní měl setkat. Vůbec se mi nelíbila představa, že budu muset opět projít výběrovým řízením, abych sehnal někoho, kdo se bude starat o malou.


Moje auto zastavilo, před mým domem a já vystoupil z auta. V domě se svítilo, vzhlédl jsem a viděl jsem u jednoho z horních oken stát svojí dceru. Půlkou těla byla skrytá a tou druhou se na mě dívala smutným výrazem ve tváři. Povzdechl jsem si a vydal se k hlavnímu vchodu.
Otevřel jsem dveře a vešel. V obývacím pokoji seděl můj bratr a naproti němu žena, která ke mně seděla zády. Její medové vlasy jí splývaly po zádech.


"A konečně." Usmál se Ben. "Ehm Debbie rád bych ti představil svého bratra a otce Nadii." Vstal a pokynul ženě, která seděla naproti němu. Matte tohle je Nadiina nová chůva Debbie Bloomová." Řekl Ben s úsměvem. Musel jsem se usmát. Takže našel chůvu. Tak to je super.

Poslední problém vyřešen. Jásal jsem v mé hlavě, tedy aspoň jsem si to myslel, než žena sedící ke mně zády se otočila ke mně čelem a moje oči se rozšířili v šoku, stejně tak jako ty její.


Tak co myslíte??? Jaká bude reakce Mattha? A kdo podle Vás je nová chůvá???
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

| MEANING of LIFE 5. Kapitola: Zasněná |

četla jsem ...

Komentáře

1 Natash Natash | 7. ledna 2015 v 14:18 | Reagovat

Naprosto uzasne uz se tesim na pokracovani ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama