NECHVALNĚ PROSLULÝ GENTLEMANI || Suzanne Enoch

21. února 2015 v 9:39 | LussyNda |  Recenze Knih
Název: Ukradený polibek
DÍL: I.
SÉRIE: Nechvalně proslulý Gentlemani
AUTOR: Suzanne Enoch
VYDAVATELSTVÍ: Domino
DATUM VYDÁNÍ: 09/2011
Sullivan Waring touží jen po dvou věcech: získat zpět své právoplatné dědictví a pomstít se muži, který ho o to dědictví připravil. Přes den je váženým chovatelem koní, ale za nocí se vkrádá do honosných domů londýnské honorace a odnáší si obrazy, které namalovala jeho matka. Vše probíhá bez potíží, dokud… dokud ho jednoho dne nepřistihne lady Isabela Chalseyová, oděna pouze do průsvitné noční košilky. Jak by mohl zloděj odolat takovéto nečekané kořisti? Sullivan si ukradne polibek a netuší, že tato krádež bude pro něj osudná.
Když Isabela spatřila toho muže v masce, věděla, že by se měla třást strachy. Místo toho se však rozechvěla touhou. Kdo je ten muž? A pro co sem přišel? Lady Isabela miluje nebezpečné výzvy, a tak se rozhodne odhalit Sullivanovo tajemství. Možná se jí ho dokonce podaří přesvědčit, že právě v ní nalezl ten největší poklad…


Název: Šance na lásku
DÍL: II.
SÉRIE: Nechvalně proslulý Gentlemani
AUTOR: Suzanne Enoch
VYDAVATELSTVÍ: Domino
DATUM VYDÁNÍ: 02/2012
Plukovník Phineas Bromley je živoucí legendou na bitevním poli i v dámských ložnicích. Zvítězil v mnoha bitvách a dobyl mnohá ženská srdce, ale nyní je opravdu v úzkých. Po deseti letech strávených ve válce se vrátil domů, aby tam nalezl klid, ale namísto toho zjišťuje, že kdosi chce zničit jeho rodinu. Jako správný muž se uchýlí k odvážnému činu, i když se tím ocitá na hraně zákona - ale když s maskou na tváři projíždí temnou nocí, narazí jen na další problém… a na krásku jménem Alyse.
Ano, tváří v tvář maskovanému muži by se asi měla slušná dívka bát. Alyse Donnellyové však tajemný jezdec nepřipadal děsivý, ba právě naopak. Přitahoval ji jako žádný jiný! Měla by v sobě umlčet hlas rozumu, který jí připomíná, do jakých potíží se už dříve vlastní nerozvážností dostala? Měla by mu odmítnout pomoc, i když jeho polibky jsou tak sladké? Měla by riskovat vše, co jí ještě zbylo, jen aby nezahodila možná poslední šanci na pravou lásku?
Název: Šlechetný darebák
DÍL: III.
SÉRIE: Nechvalně proslulý Gentlemani
AUTOR: Suzanne Enoch
VYDAVATELSTVÍ: Domino
DATUM VYDÁNÍ: 10/2012
Ani velmi špatná pověst mu nezabrání udělat to, co je správné!
Lord Bramwell Johns nezná stud ani výčitky a ví to o něm celý Londýn. A teď, když jeho dva nejlepší přátelé dali přednost teplu rodinného krbu, se cítí podivně nesvůj. Úlevu mu nepřináší ani to, že okrádá jisté londýnské aristokraty o podivně nabyté klenoty, které následně odnáší do kostela. Teprve jedna z těchto nočních výprav přinese kýžené rozptýlení. Bram zaslechne hádku mezi lordem Abernathym a jeho dcerou Rosamundou: dívka má prostřednictvím sňatku s podlým karbaníkem vyrovnat bratrův dluh ze hry. A něco tak podlého považuje za nehoráznost dokonce i Bram…
Rose velmi dobře ví, jaká pověst Brama provází, a proto v ní jeho náhlý zájem vzbudí podezření. Jak by také ne, když je to přítel jejího příšerného nastávajícího! Zároveň má ale plán, a pro jeho uskutečnění by se jí mohl Bram hodit. Pro úspěch onoho plánu postačí dodržet pár jednoduchých zásad: mít neustále na paměti, že je to darebák, že jeho polibky vůbec nic neznamenají a že mu za žádných okolností nesmí začít věřit. Anebo může?
HODNOCENÍ: 10/10
Knihy pojednávají o třech přátelích, kteří společně prožili spoustu špatného i dobrého na bojištích, ale rozhodli se vojenskou službu opustit a vrátit se do rušného světa Londýna a každý se dopustí trestného činu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 25. února 2015 v 12:40 | Reagovat

Upřímně se přiznám, obálky bych změnila :D Ne kvůli tomu, že jsou odvážné, ale proto, že příběh vypadá docela silbně a takové obálky ho zařadí mezi o dost lehčí literaturu. Myslím, že bych se mohla první díl zkusit přečíst a uvidím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama