JIŽ BRZY !!! "Kapitola třináctá" Tajemství Pravdy

22. listopadu 2015 v 22:07 | LussyNda |  Diaries & News
KAPITOLA: 13.
NÁZEV KAPITOLY: první pohled
DATUM ZVEŘEJNĚNÍ: 25.11.2015
ČAS: 08:00 - 10:00Chytla jsem si spodní část šatů a pomalu scházela schody dolů. Tváře z obrazu na mně upíraly své oči a já měla pocit, že pozorují každý pohyb, který udělá a to bylo deprimující a taky strašidelné. Už tak jsem nevěděla, co si mám o tomto místu myslet a teď zase tohle.


Došla jsem až na konec schodiště a nestačila jsem zírat. Všude po místnosti hořely svíce a vytvářeli kolem sebe až magické kouzlo.


"Vítejte má drahá." Otočila jsem se a setkala se zelenými očima urostlého muže, který stál uprostřed otevřených dveří a díval se směrem ke mně. "Večeře už je připravená." Dodal a natáhl ke mně ruku. Tak tohle byl ten všemocný pán, který žil na tomto sídle a nikdo o něm nevěděl.Udělala jsem pukrle, přesně tak jak mně to kdysi učila Jelena a pak mu znovu pohlédla do očí. "Chtěla jsem poděkovat za záchranu a azyl ve vašem sídle můj pane." Jeho tvář naznačovala zmatek a po chvíli, jako by mu to došlo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenny Lenny | Web | 24. listopadu 2015 v 21:19 | Reagovat

Po delší době jsem sem zavítala, a nestačím se divit, úžasný layout! ty barvy! prostě nádherný podzimní! :) umíš to pěkně s grafikou :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama