HAPPY NEW YEAR 2016

1. ledna 2016 v 19:41 | LussyNda |  Layout
TAK DODATEČNĚ VŠEM PŘEJU ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2016.
HODNĚ ZDRAVÍČKA A ŠTĚSTÍČKA :-)

Tenhle rok se toho tolik stalo, přibyli nové povídky, ale i skončily a i tento rok pro vás plánuju povídky nové. Jak jste si všichni už stihli všimnout na vánoce jsem začala zveřejňovat pokračování povídky VYKOUPENÍ DUŠE III. Zkouška osudu a já doufám, že se Vám bude líbit stejně jako povídky před.


Ale můžu vás ujistit, že jsem si konečně po těch dlouhých rokách konečně zvolila žánr, který mě zajíma a kterému se opravdu chci dál ve psaní věnovat a tím je:

HISTORICKO-FANTASY-ROMANTICKÉ-DRAMA

Už mám vymyslené náměty na první podídky.


1. DOTEK OSUDU
Žánr: Historicko-romantické-drama
Jak často někdo potká svojí zprázněnou duši? A co když jí nepoznáte nikdy? A nebo jí přehlédnete?
Richard Coleman obchodník s alkoholem zdědil po otci hraběcí titul, který je otřesený zkandálem jeho otce, který pil, děvkařil a pak se z neznámého důvodu rozvedl se svojí manželkou a vydědil všechny své dcery. Kvůli svým sestrám se rozhodne rodinné jméno očistit a oženit se, ale vybral si správně? A existuje pro něj opravdu ta pravá.
Sophie Emersonová dívka, kterou si všichni pamatují jen protože v den své svatby oblékla smuteční šat. Její snoubenec v den svatby zemřel. Sophie v jeden den příjde o všechno a ztratí i možnost útěku z rodinného domů, kde je jen přítěží. Otec se víc zajímá o svojí novou manželku, Sophiinu macechu, která Sophii nemá ráda a snaží se jí před otcem zesměšnit. Může Sophie jen tak najít cestu ven z rodiny, do které vlastně nepatří?

Dvě rozdilné srdce, dvě svatby, dva osudu, spojené jedním dotekem do jednoho.


2. KRÁLOVSTVÍ STÍNŮ
Žánr: Historicko-fantasy-romantický
Království, které před 17 rokami upadlo do temnoty stínů. A zachránit ho může jen boj s čistou temnotou, ale jak to dokázat? Čím bojovat, proti čárům a kouzlům? Meči? Magií? A nebo jen čistotou srdce a duše?


Jak jste si jistě všimli, v žádné povídce nefiguruje Rose s Dimitriem. Prostě chci trochu ubrat. Vampire Academy je pro mě stále na prvním místě, ale už to není takové jako kdysy, ale samozřejmě, pokud by někdo z vás toužil povídku o Rose a Dimitriovi z těchto žánrů, tak se ničemu nebráním, ale prozatím píšu toto.
Tak já doufám, že jsem Vás dostatečně naladila do nového roku a budu jen doufat, že mi i tento rok zachováte přízeň a budete komentovat. :-)Ještě jednou vše nejlepší do nového roku 2016 :-)
VAŠE LUSSYNDA


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama