Kiera Cass • ELITA • PRVNÍ

3. ledna 2016 v 12:59 | LussyNda |  Recenze Knih


SÉRIE: SELEKCE

ELITA • PRVNÍ
NÁZEV: ELITA
SÉRIE: SELEKCE
DÍL: II.
AUTOR: Kiera Cass
ROK VYDÁNÍ: 04/2015
POČET STRAN: 280


Do Selekce vstoupilo 35 dívek. Nyní jich je již jen šest, ale soutěž o srdce prince Maxona je tvrdší než kdykoli předtím. A k tomu všemu se America nemůže rozhodnout, po kom vlastně touží. Je to Maxon, s kterým by mohla žít jako v pohádce? Nebo Aspen, její první láska? America nejvíce ze všeho nejvíce potřebuje více času, avšak zbytek Elity přesně ví, co chce. A okamžik rozhodnutí se neodvratně blíží.


NÁZEV: PRVNÍ
SÉRIE: SELEKCE
DÍL: III.
AUTOR: Kiera Cass
ROK VYDÁNÍ: 09/2015
POČET STRAN: 312


Nastal čas korunovat vítězku! Když byla America vybrána do Selekce ani ve snu by ji nenapadlo, že by se ocitla na dosah samotné koruny, natož k srdci prince Maxona. S blížícím se koncem soutěže narůstají hrozby za branami paláce a America si uvědomuje, jak je lehké všechno ztratit a jak těžce bude muset za svou budoucnost bojovat.


HODNOCENÍ: 8/10
Popravdě nevím, co si mám myslet. Dlouho jsem na tyto knihy čekala, ale mám smíšený názor.
Knihy byli skvělé, ale prostě nebyl to můj pravý šálek kávy a nějak se mi nelíbilo, co udělala Amarika na konci knihy. Vždyť Maxon jí dal tolik důvěry, pro něj tohle nemohlo být vůbec snadné. Měl si vybrat z 35 holek, copak je to vůbec snadné? S každou přece musí strávit nějaký čas, aby je poznal? Tím ho nechci omlouvat, ale popravdě od Ameriky není vůbec čestné, že si nechávala svého bývalého Aspena v záloze kdyby si jí princ nevybral a pak se ještě diví, že je na ní Maxon naštvaný, když to zjistí, vlastně když je vidí?
Důvěra je něco co musíte získat, není to něco co dostanete.
Jinak určiě doporučuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama