Stephanie Laurensová • Cynsterovská sága II. • Svůdcova přísaha

1. března 2016 v 22:35 | LussyNda |  Recenze Knih
NÁZEV: Svůdcová přísaha
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: A Rake´s Vow
AUTOR. Stephanie Laurensová
ŽÁNR: Romantika, Historická
SÉRIE: Cynsterovská sága
DÍL: II.
POČET STRAN: 296
ROK VYDÁNÍ: 2005
NAKLADATELSTVÍ: IKAR
ANOTACE:
Vane Cynster přísahal, že se nikdy neožení a že se nikdy nenechá od žádné ženy zkrotit. Pak potká neodolatelnou Patience Debbingtonovou a rychle změní názor.
Námluvy však zdaleka neprobíhají hladce - ano, dívce se točí hlava z jeho polibků, jeho doteky jí berou dech, ale ona naopak přísahala, že se nikdy od nikoho nenechá zlomit srdce. A zapřísáhlý starý mládenec má přece pověsť nenapravitelného sukničkáře.


RECENZE
Vane Cynster se nehodlá oženit, proč by měl měnit, to co funguje?
Po posvědcení kostelíku, na který museli investovat všichni členové, ale jen protože Honorie přišla na to, že se vsadily o narození jejího prvního potomka. Cestou zpátky do Londýna ho přepadne bouřka a tak se rozhodne strávit noc u jedné ze svých starých známých.
Tak mu přece nic nehrozí nebo snad ano?
To se dozví hned, jakmile vejde do domu, když překvapí krásnou mladou dámu skloněnou nad záhonem, která zoufale hledá ztracenou věc. Dívka ho na první pohled okouzlí a rychle změní názor.
Krásná Patience Debbingtonová, ale má na manželství jiný názor. Nehodlá se smířit s tím, že jí bude ovládat nějaký muž, který jí nakonec zlomí srdce a navíc má bratra o kterého se musí starat.
Vane se, ale nevzdává.
Patience je pro něj ta pravá, to moc dobře ví, ale jak dívku přesvědčit? A navíc slíbil své kmotře, že vyšetří krádeže v jejím domě. Nevěří tomu, že krádeže má nasvědomí duch.
Rozjede vyšetřevování na které se začne podílet i Patience, jejich vyšetřování mezi nimi vytvoří silné pouto, které jim oboum změní život, ale i přes to se Patience odmítá za Vana provdat. Nespokojí se s něčím jiným než s opětovanou láskou, ale stále si není jistá jestli jí to dokáže Vane poskytnout.
O tom Vane pochybuje taky, ví moc dobře, že Patience miluje, ale neví jestli jí může do rukou dát takovou zbraň nad jeho srdcem, ale co mu tedy zbývá?
Zloděj se nakonec odhalí sám. A Vane se bude muset rozhodnout co je pro něj důležitější. Už teď ví, že Patience je pro něj nejdůležitější.
HODNOCENÍ: 10/10

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ďábelská Victoria Ďábelská Victoria | Web | 3. března 2016 v 1:08 | Reagovat

Nádherný blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama