Stephanie Laurensová • Cynsterovská sága V. • Tajná láska

8. března 2016 v 22:11 | LussyNda |  Recenze Knih
NÁZEV: Tajná láska
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: A Secret Love
AUTOR. Stephanie Laurensová
ŽÁNR: Romantika, Historická
SÉRIE: Cynsterovská sága
DÍL: V.
POČET STRAN: 416
ROK VYDÁNÍ: 2010
NAKLADATELSTVÍ: IKAR
ANOTACE:
Pátá v řadě romancí o bohatých a svůdných mužích rodu Cynsterů. Gabriel Cynster je přeborníkem v množství žen, kterým poskytl útočiště ve své vlastní posteli, ale žádné z nich zatím nedal své srdce. Když ho požádá o pomoc tajemná hraběnka s tváři zakrytou závojem, nemůže odolat. Neví ale, že totožnost před ním skývá jeho dětská láska, nyní krásná mladá žena Alathea. Gabriel hraběnce pomože - pod podmínkou, že mu zaplatí v polibcích. Kdo rozplete intriky plné tajemství, vášně a lásky?


RECENZE

Alathea by nikdy neprosila o pomoc, pokud by to nebylo nezbytně nutné, ale nic jí nedonutí požádat o pomoct, zrovna Garbiela, který jí nenávidí stejně, tak jako ona jeho, ale to nezanamená, že ho nemůže požádat někdo jiný.
V přestrojení za ovdovělou hraběnku vyhledá právě Gabriela Cynstera a požádá ho o pomoc. Gabriel nejdříve váhá, ale jak by mohl odmítnout, tak rozkošnou ženu, zvlášť ženu v nesnázích.
Gabriel tedy souhlasí, ale pod podmínkou, že se mu za jeho služby pokaždé odmění polibkem. Alathea netuší, jak mohla s jeho podmínkou souhlasit. Vždyť ho přece nesnáší, ale přece když se setkává s Gabrielem, není Alathea, dívka kterou nesnáší, ale dospělá, ovdovělá žena, které Gabriel připadá podezřelý.
Gabrelovi se každým dnem tajemná žena líbí čím dál tím víc a víc. Nejraději by porušil svůj slib a začal zjišťovat kdo ve skutečnosti je. Nemusí, ale porušit svůj slib,, pokud bude trpělívý, dřív nebo později zjistí, kdo ve skutečnosti je.
Jejich tajemné schůzky, mezi nimi rozvinou zvláštní pouto a Alathea najednou zjišťuje, že když ho ve dne potká, tak už k němu necítí nenávist nebo odpor, ale nepopíratelnou vášeň a je ze svých nových citů zmatená a stejně je na tom i Gabriel, který samozřejmě nepřástává hledat tajemnou hraběnku, která se najednou někam ztratila.
Ale ne nadlouho. Tajemná kráska odhalí svojí totožnost pouze nešťastnou náhodou a Gabriel nemůže být překvapenější, když zjistí, kdo tajemná kráska je. Nechápe to, ale požaduje po Alathee vysvětlení. Nechápe, jak mohla zahodit celou svojí budoucnost, rodinný život, možnost mít děti, jen pro rodinu. Gabriel se rozhodně, že musí udělat to správné a oznámí Alathee, že se vezmou, ta odmítá. Nemůže si vzít muže, kterého poslednich dvanáct let nenáviděla. Nejde to.
Jenomže Gabriel má velmi dobré přesvědčovací schopnosti. Po zachránění jejího rodiného majetku Alathea se svatbou shouhlasí, hlavně protože se mezi nima rozvinul mnohem silnější cit, než jen vášeň, a to láska.

HODNOCENÍ: 10/10

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama