Stephanie Laurensová • Cynsterovská sága VI. • Všechno o lásce

8. března 2016 v 22:24 | LussyNda |  Recenze Knih
NÁZEV: Všechno o lásce
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: All about Love
AUTOR. Stephanie Laurensová
ŽÁNR: Romantika, Historická
SÉRIE: Cynsterovská sága
DÍL: VI.
POČET STRAN: 424
ROK VYDÁNÍ: 2011
NAKLADATELSTVÍ: IKAR
ANOTACE:
Romance z oblíbené knižní řady o rodu Cynsterů. Lucifer je posledním z Cynsterů, koho nedostihla mocná kletba - totiž že se ožení šťastně a z lásky. Lucifer se ženit nehodlá, život londýnského hejska mu totiž nadmíru vyhovuje. Aby unikl ze spárů vdavekchtivých dám, vydá se na Colytonské panství za přítelem Horatiem. Toho však krátce po příjezdu nalezne zavražděného na podlaze knihovny a sám je omráčen a sražen k zemi. Nezaútočil však na něj lstivý vrah, ale nešikovna ručka Phillidy, krásné dcery místního vyšetřovatele. Ještě než náhodou upustila halapartnu na hlavu neznámého krasavce, stala se svědkem vraždy...


RECENZE
A je konec. Konec šesti ďábelských Cynsterů. Zbyl už jen jeden a ďábelské matinky neprovdaných dcer se slétávají, aby ho polapily do svých spárů. To Lucifer nikdy nedopustí a tak využije příležitostí a odjede za svým starým přítelem pryč z města.
Jeho návštěva se, ale zvrtne, když místo vřelého přivýtání starého přítele, ho najde ležet mrtvého v jeho knihovně, ale to není to nejhorší, protože v zápětí mu na hlavu padne něco tvrdého a on upadne do bezvědomí.
Philidya je zděšená. Panebože přece toho muže nemohla zabít. Jedinou její nadějí je že si ten tajemný muž nebude nic pamatovat, ale to se spletla, protože Lucifer si pamatuje všechno, do posledního detailu, ale o jejím pobytu v domě v době vraždy pomlčí.
Lucifer chce jediné, vyřešit přítelovu vraždu a zůstat v Phylidyně přítomnosti.
Oba se ocitnou ve vážném nebezpečí, když se dostanou moc blízko k odhalení pravého vraha. Dokážou vyřešit vraždu bez toho aby někdo zemřel a vyřešit i své city, které k sobě chovají. Lucifer jí zbožňuje a ani Phylidyna k jeho dotekům není pasivní, ale touží po něčem jiném než jen po vášni. Touží po lásce.
Otázkou zůstává jestli jí Lucifer dokáže dát to o co opravdu stojí
HODNOCENÍ: 10/10

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama